ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
PURE ACTIVES ANTI STRETCH MARKS CONCENTRATE ELASTIN + HYALURONIC ACID + COL
 
 
COLLISTAR
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA COLLISTAR
 
PURE ACTIVES ANTI STRETCH MARKS CONCENTRATE ELASTIN + HYALURONIC ACID + COL
 Nga Collistar kufiri i ri në hulumtimet dermo-kozmetike: AKTIVAT E PIRE për trajtimin e shenjave shtrirëse. Një koncentrat ekskluziv që ndërthur tre molekulat thelbësore për një lëkurë të fortë, të zhdërvjellët: Elastin, Acid Hyaluronic dhe Kolagjen. Për të optimizuar efektivitetin e trajtimit, tre Actures Pure përfshihen në një matricë ushqyese dhe elastikuese të përbërë nga vaji i bajames së ëmbël, Shea Butter dhe Jojoba Wax. Veprim i dyfishtë: Ulja e shfaqjes së plagëve të reja dhe të vjetra. Koncentrati kundërshton humbjen e elasticitetit të lëkurës dhe ndihmon në përmirësimin e paraqitjes së përgjithshme të shenjave ekzistuese të shtrirjes. Kur përdoret rregullisht dhe vazhdimisht • forcon dhe forcon lëkurën duke ndihmuar në uljen e shfaqjes së shenjave të reja të shtrirjes • ndihmon në zvogëlimin dhe zbutjen e ngjyrës së shëmtuar të shenjave ekzistuese të shtrirjes. I përshtatshëm për të gjitha moshat dhe të gjitha llojet e lëkurës për të minimizuar dhe zvogëluar shenjat e shtrirjes në gjoks, vithe, stomak, kofshë dhe mollaqe.Formuluar me përbërës natyralë dhe pa • parafinë • Vajra minerale • PEG • silikone • kolourants • alkool • alergene të njohura. Testi i nikelit (<0,0001%).
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
PURE ACTIVES ANTI STRETCH MARKS CONCENTRATE ELASTIN + HYALURONIC ACID + COLLAGEN •special pregnancy •weight-loss diets •puberty
Artikulli #12270
4 450 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
Maybelline Baby Lips ...
210 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
400 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
RIMMEL LONDON EXTRA ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
2700 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Loreal Perfect Clean ...
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
4950 LEK
COLLISTAR ULTRA-REGE ...
7250 LEK
Versace Versace femm ...
4200 LEK - 5800 LEK
Cerruti  1881 Collec ...
5400 LEK
Jacques Svelte ...
1200 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Paris Vally Ragazza ...
2100 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Nina Ricci Premier J ...
2400 LEK - 6000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5900 LEK - 7800 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Davidoff Cool Water ...
1800 LEK - 3800 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2500 LEK - 4200 LEK
Escada Magnetism ...
2200 LEK - 4000 LEK
Colour Me Silver ...
1900 LEK
Adidas Deo Body Spra ...
320 LEK
TOM FORD Tom Ford Ma ...
30000 LEK
PENHALIGON'S QUERCUS ...
12000 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
8500 LEK - 13500 LEK
Acqua di Parma Magno ...
11500 LEK - 15500 LEK
MOLINARD Patchouli I ...
9950 LEK
Burberry Burberry He ...
7650 LEK - 14450 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR SUBLIME BL ...
5890 LEK
Pantene Balsam color ...
450 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK