ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
NOURISHING PERFECTING DRY OIL with Pistachio Oil
 
 
COLLISTAR
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA COLLISTAR
 
NOURISHING PERFECTING DRY OIL with Pistachio Oil
 Ky vaj inovativ ‘i thatë’ është rezultat i Studimit Collistar, duke kombinuar veprimin ushqyes dhe rigjallërues të Pistachio Oil me veprimin perfektues të një ekstrakti bimor të veçantë që shkëlqen lëkurën, duke e lënë atë të duket perfekte. Vaji i Pistachio Sicilian: një përqendrim i përbërësve aktiv. Më pak e përdorur në kozmetikë sesa vajrat e tjerë të bimëve, Vaji i Pistachio është një ndihmë e paçmuar për shëndetin dhe bukurinë e lëkurës. Përzgjedhja unike e Collistar është veçanërisht e çmuar pasi është 100% i pastër dhe shtypet nga të ftohtit premium Sicilianë. Ka një sasi të jashtëzakonshme (rreth 60%) të acideve yndyrore thelbësore që i sigurojnë lëkurës hidratim, ushqim dhe përsosmëri shtesë. Ai gjithashtu përmban sasi të mëdha të vitaminave radikale hidratuese, rigjallëruese dhe anti-të lira A dhe E, si dhe proteina dhe kripëra minerale. Lule porcelani, për lëkurë të ndritshme dhe të përsosur. Për të rritur më tej bukurinë e lëkurës, Studiuesit Collistar kanë shtuar në formulë ekstraktin vajor të uresë prej porcelani, të emëruar pas petaleve të bardha në formë porcelani. Përveç vetive hidratuese dhe rigjeneruese të avonoideve dhe fitosteroleve të tij, ky ekstrakt i veçantë lë një film të papërshkueshëm nga lëkura që ka një efekt me fokus të butë që thyen dritën, duke lënë lëkurën të ndritshme dhe dukshëm fsheh papërsosmëritë.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
NOURISHING PERFECTING DRY OIL with Pistachio Oil
Artikulli #12272
4 450 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
140 LEK
Flormar Quartz nail ...
120 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
NOTE TERRACOTTA POWD ...
900 LEK
NOTE ULTRA VOLUME MA ...
800 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda X10 VOLUME MASC ...
500 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Impala Make up Base ...
650 LEK
Impala Upgrade Masca ...
450 LEK
Makeup Revolution London& ...
580 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
950 LEK
Cartier Le Baiser Du ...
5800 LEK
Nina Ricci Love in P ...
1800 LEK - 6500 LEK
Prada Prada ...
7100 LEK - 8500 LEK
Davidoff Cool Water ...
3500 LEK - 5900 LEK
Jacques Coquette ...
1200 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4600 LEK - 9200 LEK
Roberto Cavalli Cava ...
4500 LEK - 9800 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
Top Ten Dynamic puls ...
900 LEK - 1100 LEK
Laura Biagiotti Roma ...
2200 LEK - 6500 LEK
Calvin Klein Truth ...
4800 LEK - 5500 LEK
CAROLINA HERRERA CAR ...
2500 LEK - 4000 LEK
CAROLINA HERRERA Gin ...
6500 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3500 LEK
Hugo Boss Boss Eleme ...
2500 LEK - 8200 LEK
Moschino Glamour ...
7500 LEK
Yves Saint Laurent P ...
9000 LEK
Dolce & Gabbana Desi ...
9500 LEK
MOLINARD Patchouli E ...
2500 LEK - 7400 LEK
Acqua di Parma Colon ...
3900 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Victoria's Secret Vi ...
2000 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Schauma Fresh it Up ...
220 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
4900 LEK