ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
SUBLIME BLACK PRECIOUS SCRUB-MASK BODY brightens regenerates detox effect
 
 
COLLISTAR
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA COLLISTAR
 
SUBLIME BLACK PRECIOUS SCRUB-MASK BODY brightens regenerates detox effect
 1. Zgjat, zbut dhe rinovon falë kristaleve natyrale të sheqerit që largojnë qelizat e vdekura nga sipërfaqja e lëkurës, duke shpejtuar procesin e kthesës fiziologjike të lëkurës dhe duke e lënë atë menjëherë të butë, të butë dhe të njëtrajtshme.
2. Rigjeneron, hidraton dhe rigjallëron me ekstrakt hidratues dhe mbrojtës të Orkideve të Zeza, duke rigjeneruar dhe forcuar qelizat burimore të Gardenia të Bardha dhe duke rigjallëruar dhe rivendosur vajin e Qimnonit të Zi.
3. Detoksifikon dhe pastron falë vetive unike të argjilës së zezë dhe qymyrit Bamboo të cilat ndihmojnë në rritjen e oksigjenimit të lëkurës duke hequr toksinat, papastërtitë dhe qelizat e vdekura nga poret.
4. Ndriçon dhe e bën lëkurën të duket sublime me efektin e jashtëzakonshëm të dritës së ekstraktit të Perlave të Zeza, duke e lënë atë shkëlqyeshëm rrezatuese.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
SUBLIME BLACK PRECIOUS SCRUB-MASK BODY brightens regenerates detox effect
Artikulli #12274
5 890 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Flormar Selection ...
280 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
Makeup Revolution London& ...
895 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
530 LEK
Makeup Revolution London& ...
530 LEK
Makeup Revolution London& ...
990 LEK - 1650 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4250 LEK
COLLISTAR CLEANSING ...
3700 LEK
COLLISTAR ENERGETIC ...
6700 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Ferrari  Ferrari Red ...
1800 LEK - 4500 LEK
Versace Versense ...
4500 LEK - 8000 LEK
Kenzo Summer By Kenz ...
5900 LEK
Hugo Boss Pure ...
2600 LEK - 6000 LEK
Gucci Envy me ...
4500 LEK - 8500 LEK
Tesori d'Oriente Fra ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Mus ...
440 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2200 LEK - 6200 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4700 LEK - 6300 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
DKNY Donna Karan Gol ...
4500 LEK - 11000 LEK
Lacoste Love of Pink ...
6000 LEK
Adidas Deo Body Spra ...
320 LEK
TOM FORD Tom Ford No ...
19000 LEK
Guerlain Guerlain La ...
10500 LEK
Jean Paul Gaultier S ...
6500 LEK
MOLINARD MOLINARD DE ...
9700 LEK
MOLINARD Patchouli E ...
2500 LEK - 7400 LEK
Acqua di Parma Colon ...
3900 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Garnier Fresh - inte ...
250 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
Kamill Body Lotion s ...
300 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2800 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK