ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
SUBLIME MELTING CREAM nourishes repairs regenerates
 
 
COLLISTAR
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA COLLISTAR
 
SUBLIME MELTING CREAM nourishes repairs regenerates
 Lëkura sublime: e butë, ultra e butë dhe e përsosur. Me një strukturë luksoze dhe ultra të lëmuar, kremja shkrihet me kënaqësi mbi trupin dhe absorbohet menjëherë, duke e mbështjellur atë në një rrotull të padukshme rehati, elasticiteti dhe butësie. Lëkura është lënë menjëherë duke kërkuar në mënyrë të përsosur natyrisht edhe një herë. E krijuar posaçërisht për lëkurë shumë të thatë dhe ideale për çdo stinë, rekomandohet për të gjithë lëkurën që shfaqet e zhytur, e ashpër dhe e dehidratuar.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
SUBLIME MELTING CREAM nourishes repairs regenerates
Artikulli #12276
5 890 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Garnier Lip Care Shi ...
290 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Maybelline Baby Lips ...
210 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Impala Precise Eyeli ...
500 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3000 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala IMPALA Automa ...
350 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
990 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
Makeup Revolution London& ...
2700 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
COLLISTAR CLEANSING ...
3700 LEK
COLLISTAR ULTRA-REGE ...
7250 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
6950 LEK
CHANEL Allure ...
7500 LEK - 10000 LEK
Bvlgari Jasmin Noir ...
2800 LEK - 8500 LEK
paco rabanne Black X ...
4700 LEK - 6800 LEK
Dolce & Gabbana Femi ...
5000 LEK - 6200 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5700 LEK - 6600 LEK
Hugo Boss Boss Soul ...
2500 LEK - 6500 LEK
Genera After Shave b ...
450 LEK
Tesori d'Oriente Orc ...
440 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
6500 LEK
Cerruti 1881 pour Fe ...
1400 LEK - 6000 LEK
Moschino Cheap & Chi ...
4700 LEK - 5500 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6000 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1200 LEK - 9000 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Davidoff Cool Water ...
1500 LEK - 2500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4900 LEK - 6000 LEK
Marc Jacobs Daisy ...
8500 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Gucci Guilty ...
9000 LEK
PENHALIGON'S QUERCUS ...
12000 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
Victoria's Secret Vi ...
2000 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2800 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Pantene Balsam color ...
450 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
4900 LEK