ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
FIRMING TALASSO-SCRUB detoxifying exfoliating salts with essential oils and
 
 
COLLISTAR
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA COLLISTAR
 
FIRMING TALASSO-SCRUB detoxifying exfoliating salts with essential oils and
 Një trajtim i cili varet nga përfitimet e qershisë Emilia Romagna, e pasur me omega 3 dhe 6 dhe Vitamina A dhe E.Eksplorimi, detoksifikues: një përzierje e kripërave të detit, kripës së kuqe Havai dhe guri pluhur qershi zbut dhe pastron lëkurën. Toning, forcues: vaji i qershisë dhe ekstrakti i algave Padina pavonica ndihmojnë në forcimin dhe tonifikimin e lëkurës. Ushqyes, hidratues: vajrat e qershisë, jojobës dhe mikrobeve të grurit e lënë lëkurën të butë dhe të butë. Stimulimi: vajrat thelbësore grejpfrut dhe bergamot stimulojnë lëkurën, duke rritur efektet e pastrimit.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
FIRMING TALASSO-SCRUB detoxifying exfoliating salts with essential oils and cherry extract from Emilia Romagna
Artikulli #12278
5 890 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
NOTE LUMINOUS SILK Q ...
600 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
900 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
600 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
NOTE BB CONCEALER ...
1600 LEK
NOTE INTENSE LOOK EY ...
800 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
990 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
530 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR TWO-PHASE ...
2850 LEK
COLLISTAR FRESH MOIS ...
4400 LEK
COLLISTAR ULTRA-REGE ...
7250 LEK
Dolce & Gabbana D&G ...
5900 LEK - 7800 LEK
Lancome O oui ...
5900 LEK
Bvlgari Jasmin Noir ...
2800 LEK - 8500 LEK
Lancome So Magic ...
4400 LEK - 10000 LEK
Yves Saint Laurent E ...
6500 LEK
Hugo Boss Pure ...
2600 LEK - 6000 LEK
Davidoff Zino ...
5800 LEK
Paris Vally Nitro ...
2100 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4500 LEK - 9000 LEK
Bvlgari  Pour Homme ...
4000 LEK - 5000 LEK
Calvin Klein Euphori ...
5000 LEK - 6800 LEK
Davidoff Cool Water ...
1500 LEK - 2500 LEK
Diesel Fuel for Life ...
3000 LEK - 8000 LEK
Dunhill Dunhill ...
5000 LEK
Dupont Intense ...
3300 LEK - 4600 LEK
Escada Into the Blue ...
1600 LEK - 4000 LEK
Dior Sauvage Dior ...
MOLINARD Rose Eau De ...
7400 LEK
AlmaK Almak Silky L ...
700 LEK
Dolce & Gabbana The ...
7700 LEK - 12950 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
300 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
COLLISTAR SUBLIME ME ...
5890 LEK
COLLISTAR HIGH-DEFIN ...
5890 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Schauma Fresh it Up ...
220 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Taft Creative Look M ...
Extremo Profesional ...
800 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK