ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
ANTI-WATER TALASSO-SCRUB exfoliating salts and cane sugar with spices and e
 
 
COLLISTAR
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA COLLISTAR
 
ANTI-WATER TALASSO-SCRUB exfoliating salts and cane sugar with spices and e
 Një specialitet ekskluziv që rikrijon atmosferën magjike të një hamami në komoditetin e shtëpisë tuaj. Një përzierje e kripërave të detit, sheqerit të kallamit, vajrave thelbësorë dhe erëzave siguron të gjithë kënaqësinë dhe përfitimet e talasoterapisë dhe aromaterapisë, e kombinuar me hollimin e motit dhe fuqinë anti-ujore të një përzierje të ekstrakteve bimore me veti kulluese dhe lipolitike. Një e vërtetë 5 -në-1 trajtim spa.Përzierja: kripërat e detit dhe sheqeri kallamishte të lëmuar dhe rigjallërojnë lëkurën. Kullimi kundër ujit: veprimi osmotik i kripërave të detit, efekti ‘sauna’ i erëzave dhe efekti dekompozues i gështenjës së kuajve dhe fshikëzës së fshikëzës ndihmojnë në krijimin e një figure më të hollë. Hollimi: ekstrakte kafeje, dredhkë dhe çaj jeshil luftojnë krijimin e yndyrës. Ushqyese-hidratuese: andiroba, avokado, jojoba, makadamia, bajamja e ëmbël, kukui dhe vajrat e sojës e lënë lëkurën të butë dhe të butë. Energjizuese: vajrat thelbësorë të kamomilit, dëllinjës, livandës, limonit, patchulit dhe trumzës gjallërojnë lëkurën. ° efekt Vetëm efekt kozmetik: nuk përfshihet humbje peshe.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
ANTI-WATER TALASSO-SCRUB exfoliating salts and cane sugar with spices and essential oils
Artikulli #12280
5 890 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lipfinity ...
1150 LEK
Flormar Dipliner ...
300 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
NOTE TERRACOTTA POWD ...
900 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
600 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Impala Impala Terrac ...
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Triple Active ...
850 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
AlmaK Regenerating D ...
4900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
COLLISTAR MATTIFYING ...
2945 LEK
Dolce & Gabbana L'ea ...
6000 LEK - 8000 LEK
Bvlgari BLV ...
2800 LEK - 5000 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Giorgio Armani EPORI ...
6000 LEK - 11000 LEK
Yves Saint Laurent Y ...
0 LEK - 8500 LEK
Calvin Klein Euphori ...
3200 LEK - 8000 LEK
Cindy Crawford Cindy ...
2000 LEK
Davidoff Silver Shad ...
1800 LEK - 2200 LEK
Diesel Plus Plus ...
3000 LEK
Dupont Noir ...
2500 LEK - 3300 LEK
Escada Absolutely Me ...
3200 LEK - 6500 LEK
Escada Marine Groove ...
2500 LEK - 8000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK - 6500 LEK
Laura Biagiotti Laur ...
5300 LEK
Yves Saint Laurent P ...
9000 LEK
Dolce & Gabbana Desi ...
9500 LEK
B.U Wild ...
260 LEK - 300 LEK
MOLINARD Habanita Ca ...
7500 LEK
Acqua di Parma Colon ...
3950 LEK
MOLINARD Heliotrope ...
17500 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2800 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK