ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
HIGH-DEFINITION SLIMMING* CREAM reduces reshapes firms
 
 
COLLISTAR
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA COLLISTAR
 
HIGH-DEFINITION SLIMMING* CREAM reduces reshapes firms
 Nga Collistar Research vjen një trajtim me definicion të lartë duke kombinuar efektivitetin dhe një strukturë të këndshme e cila është e thjeshtë për tu masazhuar. Formula shumë aktive: hollimi, forcimi dhe përsosja falë kombinimit shumë origjinal të dy substancave të përdorura për herë të parë ndonjëherë në një trajtim trupi: Spirulina Alga Italiane, e zgjedhur në bashkëpunim me Universitetin e Siena-s, dhe Ganoderma lucidum, së bashku me lipolitik dhe kullues të përbërësve aktivë, vitaminave dhe pluhurave me fokus të butë që kanë një efekt mbushës, duke e lënë lëkurën të duket menjëherë dhe e përsosur. Rezultatet • Shifra e ridizajnuar • Buluset e zvogëluara dhe depozitat e dhjamit të lokalizuar • Trupi i butë, i tonifikuar • Lëkura e fortë, kompakte • Lëkurat e papërsosura minimizohet. * veprim kozmetik që nuk përfshin humbje peshe.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
HIGH-DEFINITION SLIMMING* CREAM reduces reshapes firms
Artikulli #12282
5 890 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Flormar Dipliner ...
300 LEK
Flormar Perfect Cove ...
1000 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
NOTE INTENSE LOOK EY ...
800 LEK
Impala  Vip Mascara ...
450 LEK
Impala Impala Terrac ...
Impala IMPALA Automa ...
350 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
990 LEK
RIMMEL LONDON  RIMME ...
440 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
650 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Loreal Perfect Clean ...
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
5550 LEK
COLLISTAR SEBUM-BALA ...
5150 LEK
Chloe Chloe ...
3400 LEK - 11500 LEK
Lancome Hypnose ...
4900 LEK - 6500 LEK
Kenzo L'Eau par Kenz ...
5500 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
4500 LEK - 8500 LEK
Hugo Boss Boss Orang ...
3000 LEK - 7200 LEK
Bvlgari BLV II ...
3000 LEK - 7800 LEK
Top Ten Ice dive ...
900 LEK - 1100 LEK
paco rabanne Lady Mi ...
3200 LEK - 10500 LEK
Burberry The beat ...
2500 LEK - 5300 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
4200 LEK - 7700 LEK
Cartier Pasha ...
6500 LEK
DKNY Donna Karan Gol ...
4500 LEK - 11000 LEK
Dupont Femme ...
4800 LEK
Escada Magnetism ...
2200 LEK - 4000 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 7500 LEK
Lacoste Dream of Pin ...
5600 LEK
Moda BODY SPRAY ...
500 LEK
Dior Dior JOY ...
7500 LEK
Dolce & Gabbana The ...
8800 LEK - 16900 LEK
Acqua di Parma Deodo ...
3900 LEK
Colgate MaxFresh ...
220 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Acqua di Parma SUBLI ...
8500 LEK
Acqua di Parma Gelso ...
8400 LEK
COLLISTAR PURE ACTIV ...
4450 LEK
COLLISTAR ANTI-WATER ...
5890 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK