ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Collistar Olio Ricco Rassodante
 
 
COLLISTAR
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA COLLISTAR
 
Collistar Olio Ricco Rassodante
 Vaji jo vetëm që ushqen, hidraton dhe elalizon, por është edhe efektiv në parandalimin e njollosjes dhe shtrirjes së lëkurës shenja, e cila është arsyeja pse rekomandohet për gratë shtatzëna dhe ato që janë në dietë. Ai gjithashtu promovon qarkullimin e qelizave të indeve, duke ndihmuar në luftimin e plakjes së lëkurës dhe forcimin e proceseve të vetë-riparimit të lëkurës me një zvogëlim pasues të shfaqjes së shenjave të shtrirjes.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Collistar Olio Ricco Rassodante
Artikulli #12288
4 450 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Deborah Eyeliner Pre ...
300 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
Maybelline Baby Lips ...
210 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Moda WATERPROOF MASC ...
450 LEK
Impala Micromatic ...
400 LEK
NOTE BB CONCEALER ...
1600 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1000 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1150 LEK
Makeup Revolution London& ...
800 LEK
Makeup Revolution London& ...
560 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
1800 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
760 LEK
COLLISTAR EYE HYDRO- ...
3590 LEK
COLLISTAR MATTIFYING ...
2945 LEK
COLLISTAR SEBUM-BALA ...
5150 LEK
CHANEL Allure ...
7500 LEK - 10000 LEK
Bvlgari Aqva pour Ho ...
2300 LEK - 8000 LEK
Dolce & Gabbana D&G ...
5900 LEK - 7800 LEK
Cacharel Promesse ...
4800 LEK
Lancome Miracle ...
4700 LEK - 8600 LEK
Lacoste Pour homme ...
2500 LEK - 7300 LEK
Kenzo Summer By Kenz ...
5900 LEK
Hugo Boss Boss Femme ...
3200 LEK - 7500 LEK
Gucci Envy For Men ...
4500 LEK - 5500 LEK
Bvlgari BLV II ...
3000 LEK - 7800 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5000 LEK - 6800 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5900 LEK - 7800 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Dupont Femme ...
4800 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 7000 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3200 LEK - 9000 LEK
CHANEL Chanel N°19 ...
6500 LEK - 8500 LEK
Ver Nel Ver Nel Sacc ...
290 LEK
PENHALIGON'S ENDYMIO ...
12000 LEK
Acqua di Parma Colon ...
6100 LEK - 13000 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Garnier Fresh - inte ...
250 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Acqua di Parma Gelso ...
8400 LEK
COLLISTAR ANTI-WATER ...
5890 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK