ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Boss Orange woman
 
 
Hugo Boss
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Hugo Boss
 
Boss Orange woman
Boss Orange

BOSS Orange paraqet një aspekt të ri të BOSS.

Kjo aromë e re reflekton pasion dhe krijimtarinë e femrave BOSS Orange. Një grua e lirë nga shpirti i të cilit karizmin dhe personalitetin e  shpreh me gëzim dhe spontanitet.
Një aromë magjepsëse, që përfaqëson feminitet modern, e cila flet për pasion, emocion dhe spontanitet.


importuar nga Franca
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 75ml Tester
Artikulli #1006
6 000 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 75ml
Artikulli #4953
7 200 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 50ml
Artikulli #4954
5 800 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 30ml
Artikulli #4955
4 500 LEK SHTO NË SHPORTË
deo spray 150ml
Artikulli #4956
3 000 LEK SHTO NË SHPORTË
Body Lotion 200ml
Artikulli #4957
3 200 LEK SHTO NË SHPORTË
Shower gel 200ml
Artikulli #4958
3 000 LEK SHTO NË SHPORTË
kit edt 30ml +Blotion 50ml
Artikulli #4959
5 300 LEK SHTO NË SHPORTË
kit edt 50ml + Blotion 50ml +Sgel 50ml
Artikulli #4960
6 300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 324F ...
400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
720 LEK
Impala Mascara TURBO ...
600 LEK
Impala Waterproof Ma ...
550 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
400 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda TRANSPARENT GEL ...
450 LEK
Moda MAXIMUM LASH MA ...
450 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Impala Eyeliner Silk ...
500 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
Impala Make up Base ...
600 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Cartier Le Baiser Du ...
5800 LEK
Ferrari  Ferrari Red ...
1800 LEK - 4500 LEK
Hugo Boss Boss Femme ...
3200 LEK - 7500 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Gucci Envy me ...
4500 LEK - 8500 LEK
Creation lamis Forei ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Amb ...
440 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Versace Baby Blu ...
2400 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Narciso Rodrigues fo ...
10500 LEK
CAROLINA HERRERA CAR ...
2500 LEK - 4000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5900 LEK - 7800 LEK
Dupont Femme ...
4800 LEK
Everlast Original 19 ...
600 LEK - 2000 LEK
Lacoste Dream of Pin ...
5600 LEK
Colour Me Red Roll-o ...
350 LEK
Calvin Klein CK One ...
6000 LEK
Carefree Ultra ...
230 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
0 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
650 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK