ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Bvlgari pour Femme
 
 
Bvlgari
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Bvlgari
 
Bvlgari pour Femme
Bvlgari pour Femme

Klasike për femra nga Bvlgari. Kjo aromë luleje kap thelbin e një argjendari nëpërmjet një arome të vlefshme, me emër dhe luksoze. Shishe karakteristike qe shpreh joshje sensuale dhe luksoze.importuar nga Franca
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de Parfum 50ml
Artikulli #889
5 900 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 30ml
Artikulli #3986
4 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Mascara V ...
600 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
720 LEK
Impala VINYL ...
300 LEK
Maybelline The One-b ...
700 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Mascara LASH ...
600 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
NOTE BRONZING POWDER ...
2000 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
900 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3000 LEK - 6500 LEK
Burberry Brit ...
6500 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Hugo Boss Boss Selec ...
2800 LEK - 7500 LEK
Bvlgari Omnia crysta ...
3200 LEK - 5900 LEK
Tesori d'Oriente Orc ...
440 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Thierry Mugler Alien ...
8000 LEK
Thierry Mugler Angel ...
5200 LEK - 5500 LEK
Shiseido Zen ...
5100 LEK - 10500 LEK
paco rabanne Lady Mi ...
3200 LEK - 10500 LEK
Cerruti 1881 pour Fe ...
1400 LEK - 6000 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Davidoff Echo ...
3500 LEK - 5200 LEK
Davidoff Game ...
2500 LEK - 5000 LEK
Dupont Pursuit ...
2200 LEK - 5000 LEK
Dupont Intense Men ...
3200 LEK - 4200 LEK
Giorgio Armani Arman ...
7000 LEK
Lalique Lalique Whit ...
5200 LEK - 6500 LEK
Lacoste Booster For ...
2600 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea Color Crystal ...
450 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK