ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Krem Idratant per fytyre te thate dhe te ndjeshme
 
 
Nivea Visage
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea Visage
 
Krem Idratant per fytyre te thate dhe te ndjeshme
Per lëkurë te thatë dhe te ndjeshme, jep mbrojtje nga agjentët e jashtëm dhe lekura qëndron e qetë dhe e butë gjatë gjithë ditës.

Ajo vepron si: krem hidratues intensiv me një cilësi të pasur dhe te butë që përthithet shpejt nga lekura

• intensivisht hidraton  lëkurën dhe siguron hidratimin e nevojshme në sajë të formulës se saj qe pasurohet edhe me lipide të çmuar, që rrjedhin nga ekstraktet e bajames, Calendula dhe vitamina.
• Mbron lëkurën nga rrezet e diellit (UVA dhe UVB) dhe plakjen e parakohshme të shkaktuar nga rrezet UV me filtra SPF 8.

Importuar nga Italia
Rezultatet:
lekura- intensivisht e hidratuar dhe e mbrojtur - Ka nje pamje te qetë dhe të butë.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
50ml
Artikulli #992
650 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Ruby Rose Lip Transp ...
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Garnier Lip Care Shi ...
290 LEK
Max Factor False Las ...
1200 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Deborah Eyeliner Pre ...
300 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
Maybelline Baby Lips ...
210 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Brooklin BROOKLIN Ma ...
400 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1000 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
950 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1150 LEK
Bvlgari Aqva pour Ho ...
2300 LEK - 8000 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3400 LEK - 8300 LEK
Chloe Chloe ...
3400 LEK - 11500 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
5900 LEK - 9500 LEK
Calvin Klein Be ...
6900 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
4500 LEK - 8500 LEK
B.U Heart Beat ...
800 LEK
Creation lamis Atomi ...
1000 LEK
Paris Vally It's del ...
2100 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1800 LEK - 3200 LEK
Christina Aguilera I ...
1800 LEK - 4500 LEK
Davidoff Hot Water ...
2500 LEK - 6500 LEK
Gabriela Sabatini Pr ...
1000 LEK
Gucci Gucci Guilty I ...
4300 LEK - 13900 LEK
Lacoste Elegance ...
6400 LEK
Lagerfeld Lagerfeld ...
4000 LEK
Colour Me Red Roll-o ...
350 LEK
MOLINARD Violette Ea ...
7400 LEK
MOLINARD Habanita Ca ...
7500 LEK
PENHALIGON'S Opus 18 ...
14000 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Garnier Fresh - inte ...
250 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
300 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK