ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Control Shine Krem
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea young
 
Control Shine Krem
Per lëkurë te re qe ka nevojë për një trajtim. Ajo e ruan ekuilibrin natyror të lëkurës tuaj dhe ju do te keni nje lekure pa yndyrë.

Freskuese, pa vaj, krem ne forme xheli me minerale deti hidraton ne menyre super të shpejtë dhe krem me efekt afatgjatë. Gjithashtu mbron nga rrezet e dëmshme UV dhe ndalon formimin e rrudhave.
Importuar Nga Gjermania.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
50ml
Artikulli #994
520 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
720 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Impala Impala Liplin ...
300 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Flormar Precision Ar ...
370 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Impala Dipliner 501 ...
500 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
600 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Versace Man Eau Frai ...
2600 LEK - 7000 LEK
Bvlgari Bvlgari Aqua ...
2000 LEK - 6200 LEK
Bvlgari Omnia Amethy ...
3200 LEK - 6700 LEK
Cerruti 1881 Black ...
2400 LEK - 5500 LEK
Kenzo Flower by kenz ...
4000 LEK
Gucci Rush ...
5000 LEK - 8700 LEK
Calvin Klein Euphori ...
4800 LEK
Calvin Klein Crave ...
4900 LEK
Bvlgari Omnia crysta ...
3200 LEK - 5900 LEK
Hugo Boss Boss Orang ...
3000 LEK - 7200 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5000 LEK - 6800 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6000 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1800 LEK - 3200 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
DKNY DKNY women ...
4000 LEK
Jennifer Lopez Deseo ...
4000 LEK - 6500 LEK
Calvin Klein CK One ...
6000 LEK
B.U Wild ...
260 LEK - 300 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
0 LEK
Pantene Classic Care ...
460 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea color crystal ...
280 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK