ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Stay Clear Tonic
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea young
 
Stay Clear Tonic
Pas pastrimit, është e këshillueshme të hiqni papastërtitë dhe të përgatiteni për mirëmbajtjen përfundimtare.
  NIVEA visage younge një tonik per fytyrë freskuese pa alkool.
Detajet.
Tonik freskues me minerale deti pastron lëkurën e butë, duke e liruar ate nga papastërtitë e fundit dhe përthith yndyrën. Falë shtesës se formulës se saj të butë pa alkool, është shumë e butë në lëkurë dhe mban bilancin e saj natyror.


 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
150ml
Artikulli #996
490 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
400 LEK
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
Deborah Eyeliner Pre ...
300 LEK
Maybelline Baby Lips ...
200 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
400 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
800 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
600 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Impala Dipliner 501 ...
500 LEK
NOTE BRONZING POWDER ...
2000 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
CHANEL Allure ...
7500 LEK - 10000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 9900 LEK
Cacharel Liberte ...
5300 LEK
Cacharel Amor Pour H ...
7000 LEK
Nina Ricci Love in P ...
1800 LEK - 6500 LEK
Dolce & Gabbana Red ...
4500 LEK - 8200 LEK
Hugo Boss Boss Selec ...
2800 LEK - 7500 LEK
Hugo Boss Hugo Pure ...
3400 LEK - 6900 LEK
Hugo Boss Energise ...
4300 LEK - 7000 LEK
Tesori d'Oriente Leg ...
440 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Cerruti 1881 pour Fe ...
1400 LEK - 6000 LEK
Moschino Cheap & Chi ...
4700 LEK - 5500 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5900 LEK - 7800 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2800 LEK - 4000 LEK
Escada Escada S ...
1600 LEK - 7000 LEK
Estee Lauder Pure Li ...
6300 LEK
Jennifer Lopez Deseo ...
4000 LEK - 6500 LEK
Colour Me Red Roll-o ...
350 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Garnier Fresh - inte ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
245 LEK - 350 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Neutro Roberts Zero ...
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Body Lotion c ...
0 LEK
Pantene Balsam color ...
390 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Nivea Color CrystalG ...
380 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK