ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Liftactiv CxP Day Cream - Normal to Combination Skin
 
 
Vichy
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Vichy
 
Liftactiv CxP Day Cream - Normal to Combination Skin
 VICHY LIFTACTIV CxP për lekur normale dhe të  kombinuar është formuluar për të rritur rinovimin e qelizave të lëkurës

Një permbajtje pa yndyre, krem ultra qetësues, lehtësues dhe forcues. Vichy ben rrudhat e thella te duken me te zbutura.

Efikasiteti i provuar klinikisht nën kontrollin dermatologjik është formuluar për lëkurë të thatë dhe eshte gjithashtu e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme.
LIFTACTIV është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.


Efikasitet i  testuar nën kontroll dermatologjik
Testuar ne lëkurë të ndjeshme
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
LIFTACTIV CxP krem anti-rrudhe dite për lëkurë normale.
Artikulli #105
2 700 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Ruby Rose 324F ...
400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
140 LEK
Impala Mascara TURBO ...
600 LEK
Flormar Precision Ar ...
370 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Flormar Quartz nail ...
120 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
600 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Moda Extra Volume Ma ...
500 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
Impala  Vip Mascara ...
600 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
CHANEL Allure ...
7500 LEK - 10000 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3000 LEK - 6500 LEK
Guerlain L'instant d ...
7900 LEK - 8500 LEK
Lacoste Touch of pin ...
5200 LEK - 7800 LEK
Versace Versense ...
4500 LEK - 8000 LEK
Nina Ricci Love in P ...
1800 LEK - 6500 LEK
Hugo Boss Hugo ...
2500 LEK - 8000 LEK
Davidoff Cool Water ...
3500 LEK - 5900 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Colour Me Colour Me ...
800 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Yves Saint Laurent Y ...
0 LEK - 8500 LEK
Top Ten Ice dive ...
900 LEK - 1100 LEK
Top Ten Pure Lightne ...
900 LEK
Nina Ricci Premier J ...
2400 LEK - 6000 LEK
Escada Absolutely Me ...
3200 LEK - 6500 LEK
Gianfranco Ferre FER ...
5600 LEK
Giorgio Beverly Hills&nbs ...
2600 LEK - 3600 LEK
Hugo Boss Hugo Dark ...
5000 LEK
Lacoste Booster For ...
2600 LEK
Neutro Roberts Extra ...
245 LEK - 350 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Nivea color crystal ...
280 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK