ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Normaderm Night 50ML
 
 
Vichy
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Vichy
 
Normaderm Night 50ML
 Çdo natë, gjëndrat dhjamore marrin një mesazh molekular për të filluar prodhimin sebum. Ato bëhen hiperaktive. Këto gjendra shkojnë në mbi prodhim dhe poret bymehen. Këto deformime poresh fillojne e bëhen gjithnjë e më të dukshme.

VICHY NORMADERM Night përmban teknologjine që hyn në zemër të çdo pore dhe kufizon hiperaktivitetin e tyre.

Në mëngjes lëkura është shumë e rregullt dhe e pastër . Pas 4 javësh dimensioni i  poreve eshtë transformuar. Ato janë të rregullta dhe të rafinuara, pothuajse të padukshme.

Cilesi ultra absorbuese, hidratim dhe pa yndyrë.


 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
VICHY NORMADERM Night 50ML
Artikulli #107
2 250 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 324F ...
400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
720 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
140 LEK
Flormar Laps Sysh ...
150 LEK
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Flormar Mat touch ...
1000 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
NOTE ULTRA VOLUME MA ...
800 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1300 LEK
Impala Upgrade Masca ...
600 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Estee Lauder Pure Wh ...
6400 LEK
Nina Ricci Ricci Ric ...
3200 LEK - 12000 LEK
Escada Sentiment ...
1800 LEK - 5700 LEK
Lacoste Style in pla ...
2300 LEK - 5200 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
4500 LEK - 8500 LEK
Gucci Pour Homme ...
3200 LEK - 7600 LEK
Creation lamis Icy C ...
1000 LEK
Genera After Shave b ...
450 LEK
Giorgio Armani Idole ...
4200 LEK - 10500 LEK
Jean Paul Gaultier C ...
9500 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Top Ten Ice dive ...
900 LEK - 1100 LEK
Top Ten Pure Lightne ...
900 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
David Beckham Intima ...
3200 LEK
DKNY DKNY women ...
4000 LEK
Dupont L'eau Pour Ho ...
3500 LEK
Dupont Orazuli ...
2800 LEK - 3600 LEK
Escada Magnetism ...
2200 LEK - 4000 LEK
Calvin Klein Calvin ...
4200 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Nivea Color Crystal ...
450 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK