ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Anti-Forfora
 
 
Garnier Fructis
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Garnier Fructis
 
Anti-Forfora
 Shampo me mente kundra zbokthit per flokë të freskët  dhe të veçante.
Rezultati: Formula Piroctone Olamine pastron lëkurën dhe heq zbokthin qe nga aplikimi i pare.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
250ml
Artikulli #1088
280 LEK SHTO NË SHPORTË
Shampo anti-zbokth + balsam 2 në 1 per flokë te bute e pa zbokth.
Artikulli #10979
280 LEK SHTO NË SHPORTË
Shampo mbrojtese per rezistimin e ngjyres, jep jetë dhe shton shkëlqimin e ngjyres.
Artikulli #10981
280 LEK SHTO NË SHPORTË
Fresh Shampo për flokë normal. Për të fituar peshë duke i dhene shpejt freski dhe butësi.
Artikulli #10982
280 LEK SHTO NË SHPORTË
Ushqen dhe i bën flokët e butë dhe me shkëlqim.
Artikulli #10983
280 LEK SHTO NË SHPORTË
Hidra-Liss shampo e veçantë për floke të pabindur me efekte drejtimin dhe bindjen e tyre
Artikulli #10984
280 LEK SHTO NË SHPORTË
Maskë forcuese për të siguruar efekt të qetë që zgjat që i reziston edhe lagështis.
Artikulli #10985
280 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Impala Liplin ...
250 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Impala Mascara XXXL ...
550 LEK
NOTE MINERAL BLUSHER ...
1900 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
650 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
990 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
550 LEK
Makeup Revolution London& ...
530 LEK
Makeup Revolution London& ...
1150 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
COLLISTAR MASK-CREAM ...
4900 LEK
COLLISTAR SEBUM-BALA ...
5150 LEK
Guerlain L'instant M ...
8500 LEK
paco rabanne Black X ...
2800 LEK - 5500 LEK
Dolce & Gabbana Femi ...
5000 LEK - 6200 LEK
Kenzo L'eau par Kenz ...
4000 LEK
Hugo Boss Boss Soul ...
2500 LEK - 6500 LEK
Calvin Klein Crave ...
4900 LEK
Tesori d'Oriente Afr ...
440 LEK
Paris Vally Nitro ...
2100 LEK
Yves Saint Laurent B ...
9500 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Top Ten Ice dive ...
900 LEK - 1100 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2200 LEK - 6200 LEK
Moschino Funny ...
2900 LEK - 4500 LEK
Escada Absolutely Me ...
3200 LEK - 6500 LEK
Jean Paul Gaultier M ...
7500 LEK
Playboy Play it sexy ...
400 LEK
Bvlgari Goldea The R ...
7800 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
13750 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
MOLINARD Patchouli I ...
9950 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
COLLISTAR NOURISHING ...
4450 LEK
COLLISTAR SUBLIME BL ...
5890 LEK
Pantene Balsam color ...
450 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK