ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Maschera fortificante Color Resist
 
 
Garnier Fructis
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Garnier Fructis
 
Maschera fortificante Color Resist
Maskë per forcimin dhe riparimin e ngjyrave, behet me rezistente në thellësi dhe zgjat.

Rezultati: në sajë të forcimit te fijeve të flokëve, ngjyra juaj i reziston agresionit të jashtëm dhe rrit të gjithë shkëlqimin e saj.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
300ml
Artikulli #1094
600 LEK SHTO NË SHPORTË
Maskë qe ushqen intensivisht dhe i bën flokët te butë dhe me shkëlqim.
Artikulli #10987
600 LEK SHTO NË SHPORTË
Maskë fortsuese për të siguruar efekt të qetë që zgjat dhe që i reziston edhe lagështis.
Artikulli #10988
600 LEK SHTO NË SHPORTË
Thellësisht ushqen dhe përcakton formen e kacurrelave.
Artikulli #10989
600 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Max Factor Max Facto ...
1100 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
600 LEK
Impala  Vip Mascara ...
600 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Garnier Pure ...
570 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Loreal Perfect Clean ...
570 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Lacoste Pour homme ...
2500 LEK - 7300 LEK
Dolce & Gabbana Red ...
4500 LEK - 8200 LEK
Gucci Envy ...
4300 LEK
Tesori d'Oriente Pap ...
440 LEK
Jacques Cavalier ...
980 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4500 LEK - 9000 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Lancome Hypnose Homm ...
2800 LEK - 7200 LEK
Lolita Lempicka Loli ...
3500 LEK - 7300 LEK
Calvin Klein Truth ...
4800 LEK - 5500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Dolce & Gabbana Rose ...
4300 LEK - 9500 LEK
DKNY Donna Karan Gol ...
4500 LEK - 11000 LEK
Dunhill Dunhill ...
5000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
4500 LEK - 11700 LEK
Giorgio Armani Attit ...
6500 LEK - 7500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
6000 LEK
Gres Cabotine De Gr ...
3500 LEK
C-thru Topaz ...
250 LEK
Denim Musk ...
280 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Head & Shoulders Hea ...
700 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK