ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Style Hydra Liss
 
 
Garnier Fructis
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Garnier Fructis
 
Style Hydra Liss
Zbutjes termo me permbajtje qumështi te menjëhershme për të krijuar një zbutje te qetë për mbrojtjen nga tharëse flokësh ose nga veprimi i agjenteve atmosferik. Formulë të veçantë me fruta të mikro-te ndryshme lë flokët e butë dhe të lehta dhe i bën ata më të fortë dhe të ndritshme.

Rezultati: një floke i butë.  efekt të dendur, edhe pse jo i drejtuar.

Importuar Nga Italia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
200ml
Artikulli #1120
380 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Collagen Masc ...
1200 LEK
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
720 LEK
Flormar Laps Sysh ...
170 LEK
Flormar Penel ...
370 LEK
Max Factor False Las ...
1200 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Maybelline Baby Lips ...
210 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1200 LEK
Impala Make up Base ...
650 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
Bvlgari Jasmin Noir ...
2800 LEK - 8500 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Dolce & Gabbana Femi ...
5000 LEK - 6200 LEK
Hugo Boss Hugo XY ...
2500 LEK - 7200 LEK
Rubella Deba Deo ...
250 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 3500 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3200 LEK - 9300 LEK
Dunhill London ...
2200 LEK - 5000 LEK
Elizabeth Arden Arde ...
3500 LEK
Escada Marine Groove ...
2500 LEK - 8000 LEK
Escada Escada S ...
1600 LEK - 7000 LEK
Escada Into the Blue ...
1600 LEK - 4000 LEK
Gianfranco Ferre FER ...
5600 LEK
Givenchy Amarige Mar ...
0 LEK - 3800 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3000 LEK - 9500 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Flormar Deodorant Fo ...
320 LEK
B.U Wild ...
260 LEK - 300 LEK
Hugo Boss Boss Inten ...
8000 LEK
Jimmy Choo  Jimmy Ch ...
11000 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
Victoria's Secret Vi ...
2000 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Taft Creative Look M ...
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK