ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Invisible
 
 
Garnier
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Garnier
 
Invisible
 Një deodorant që nuk lënë shenja te bardha në rrobat tuaja.

Teknologji efektive dhe e besueshme, kundradjerse për tju mbrojtur kundër djersitjes dhe eres se pakendshme, pa lënë shenja në lekure, veshje, madje edhe në rrobat tuaja te zeza! Arome të freskët.

48hr mbrojtje nga djersitja dhe aroma e pakendshme. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Roll on 50ml
Artikulli #1135
270 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Impala Mascara LASH ...
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
990 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
550 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
540 LEK
Makeup Revolution London& ...
1450 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1150 LEK
COLLISTAR TWO-PHASE ...
2850 LEK
COLLISTAR EYE HYDRO- ...
3590 LEK
COLLISTAR MATTIFYING ...
2945 LEK
COLLISTAR MASK-CREAM ...
4900 LEK
COLLISTAR SEBUM-BALA ...
5150 LEK
Versace Crystal Noir ...
3700 LEK - 8500 LEK
Valentino V pour hom ...
6000 LEK
paco rabanne 1 Milli ...
2500 LEK - 12000 LEK
Dolce & Gabbana Masc ...
3800 LEK - 5800 LEK
Gucci Rush ...
5000 LEK - 8700 LEK
B.U Heart Beat ...
800 LEK
Bvlgari Omnia green ...
2500 LEK - 5500 LEK
Bvlgari Petits et Ma ...
2200 LEK - 3500 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
6500 LEK
Colour Me Colour Me ...
800 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Narciso Rodrigues fo ...
10500 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Escada Into the Blue ...
1600 LEK - 4000 LEK
Dolce & Gabbana Desi ...
9500 LEK
Playboy Miami ...
400 LEK
Giorgio Armani Arman ...
55000 LEK
MOLINARD Vanille Eau ...
7400 LEK
PENHALIGON'S Artemis ...
14000 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK