ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Extracare - epilated skin
 
 
Garnier
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Garnier
 
Extracare - epilated skin
 Extracare - mbas depilimit te lëkurës

Projektuar posaçërisht për të zbutur dhe per tu kujdesur për lëkurën tuaj, ndjenja delikate pas rroje ose depilimit. Pasuruar me  lageshti dhe allantoin, menjëherë lemon dhe kujdeset për lëkurën delikate. Duke e lene ate te bute dhe me aromë të freskët.

48hr mbrojtje nga djersa.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Roll on 50ml
Artikulli #1144
270 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Mascara V ...
600 LEK
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Flormar Mat touch ...
1000 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
NOTE TERRACOTTA POWD ...
900 LEK
NOTE LUMINOUS SILK Q ...
600 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
800 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
350 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
NOTE NOTE TOTAL LOOK ...
800 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Cerruti 1881 Black ...
2400 LEK - 5500 LEK
Cacharel Eden ...
6000 LEK
Lancome Poeme ...
6000 LEK - 10000 LEK
paco rabanne 1 Milli ...
2500 LEK - 12000 LEK
Prada Infusion D'Iri ...
6200 LEK
Bvlgari Omnia green ...
2500 LEK - 5500 LEK
Tesori d'Oriente Fra ...
440 LEK
Paris Vally Vero Amo ...
2100 LEK
Ungaro ungaro ...
2900 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
6500 LEK
Lacoste Challenge ...
2650 LEK - 7500 LEK
Lancome Hypnôse Sen ...
5400 LEK - 10000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
4200 LEK - 7700 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7300 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 4600 LEK
Davidoff Game ...
2500 LEK - 5000 LEK
Dolce & Gabbana The ...
7000 LEK
DKNY Pure DKNY ...
7500 LEK
Escada Absolutely Me ...
3200 LEK - 6500 LEK
Hugo Boss Boss Inten ...
8000 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Garnier Fresh - inte ...
270 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK