ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
NUTRITIONIST CAFFEINE ROLL-ON OCCHI
 
 
Garnier
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Garnier
 
NUTRITIONIST CAFFEINE ROLL-ON OCCHI
Masazhes me top celiku për syrin kundër njollave dhe të errëtat e rrethve te syve.
Kombinone masazh  me kafeinë, e njohur për vetitë e saj stimulues mbi microcirculation.
4 javë në qarqe të errëta janë ulur dukshëm (-12%).
Sytë e tu të shfaqen të ndritshem, më pak të lodhur, dhe ju me të rinj. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
15ml
Artikulli #1153
780 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Mascara LASH ...
NOTE BB CONCEALER ...
1600 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1000 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
580 LEK
Makeup Revolution London& ...
1280 LEK
Makeup Revolution London& ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
1350 LEK
Makeup Revolution London& ...
1800 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
AlmaK Regenerating D ...
4900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
COLLISTAR PRECIOUS E ...
4700 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
6950 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
3200 LEK - 11800 LEK
Cartier Must de cart ...
5200 LEK - 5500 LEK
Moschino Couture ...
7300 LEK
B.U Heart Beat ...
800 LEK
Gucci Envy me ...
4500 LEK - 8500 LEK
Hugo Boss Boss Orang ...
3000 LEK - 7200 LEK
Tesori d'Oriente Fra ...
440 LEK
Jacques Legend ...
980 LEK
Valentino Rock'n Dre ...
5200 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Moschino Cheap & Chi ...
4700 LEK - 5500 LEK
Davidoff Silver Shad ...
1800 LEK - 2200 LEK
Escada Into the Blue ...
1600 LEK - 4000 LEK
Escada Sentiment pou ...
3000 LEK
Lacoste Essential Sp ...
5200 LEK
Marc Jacobs Lola ...
6000 LEK
Versace Vanitas ...
10500 LEK
MOLINARD Violette Ea ...
7400 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
AlmaK AmaK Hair Care ...
1100 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
COLLISTAR FIRMING TA ...
5890 LEK
Genera Balsam ...
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK