ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
NUTRITIONIST CAFFEINE CORRETTORE
 
 
Garnier
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Garnier
 
NUTRITIONIST CAFFEINE CORRETTORE
Anti-sy veprimi i dyfishtë efekt hidratues + Mbulim te menjehershem.
Anti-sy me korrigjues natyrore aktiv dhe afatgjatë. cilësi e saj, pigmente të koncentruar minerale, ofron mbulim të shkëlqyer të qarqeve të errëta dhe që zgjasin.
Për më tepër, formula e saj hidratues e pasuruar me kafeinë, e njohur për nxitjen e veprimit të saj, dhe thelbin e limonit, i njohur për vetitë e saj zbardhuese, të kombinuara me masazh të ofruara nga nje roll-on, zgjohn dhe revitalizon lëkurën, duke ju lejuar ju që të zvogëloni shenjat e lodhjes.
Së fundi, në sajë të UV filter e saj, mbrojtjen e syve nga rrezet e dëmshme UV, si dhe parandalon shfaqjen e rrudhave.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
15ml
Artikulli #1155
780 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
900 LEK
Flormar Turbo Bost ...
Impala Mascara Glitt ...
350 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
450 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda WATERPROOF MASC ...
450 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
600 LEK
NOTE ULTRA COVERAGE ...
1200 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
1200 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Impala  Vip Mascara ...
450 LEK
RIMMEL LONDON Rmmel ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
750 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
CHANEL Coco eau de p ...
7500 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3400 LEK - 8300 LEK
Calvin Klein Ck IN2U ...
3900 LEK
Ferrari  Ferrari Red ...
1800 LEK - 4500 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4000 LEK - 8400 LEK
Moschino I Love Love ...
4200 LEK - 5400 LEK
Hugo Boss Energise ...
4300 LEK - 7000 LEK
Diesel Fuel for Life ...
5500 LEK - 7500 LEK
Guess Woman ...
6200 LEK
Jacques Opportunity ...
1200 LEK
Jacques Rich and Fam ...
980 LEK
Calvin Klein Eternit ...
6500 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4200 LEK - 5900 LEK
Narciso Rodrigues fo ...
10500 LEK
Calvin Klein Euphori ...
3200 LEK - 8000 LEK
Davidoff Echo men ...
3800 LEK - 5200 LEK
Dupont Noir ...
2500 LEK - 3300 LEK
Dupont Orazuli ...
2800 LEK - 3600 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK
Lalique Lalique Whit ...
5200 LEK - 6500 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
250 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK