ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Extra Idratante
 
 
Neutro Roberts
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Neutro Roberts
 
Extra Idratante
Me glicerinë natyrore, ndërsa Nutri-shtojcave per të mbrojtur lëkurën, glicerina Natyrore parandalon dehidratimin e lëkurës, duke e lënë atë të butë dhe rrezatues.

Dite pas dite  lëkura është e hidratuar, e mbrojtur dhe të shëndetshme. 
Importuar nga Italia.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
750ml
Artikulli #1220
360 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
280 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
500 LEK
Impala Impala Liplin ...
300 LEK
Flormar Laps Sysh ...
150 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
NOTE LUMINOUS SILK Q ...
600 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
350 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Brooklin Eyeliner ...
150 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
500 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
500 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
2500 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
600 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Versace Crystal Noir ...
3700 LEK - 8500 LEK
Lancome O oui ...
5900 LEK
Lancome Miracle ...
4700 LEK - 8600 LEK
Hugo Boss Hugo Woman ...
4000 LEK
Hugo Boss Pure ...
2600 LEK - 6000 LEK
Bvlgari BLV ...
2800 LEK - 5000 LEK
Creation lamis Illis ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Pap ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Leg ...
440 LEK
Jacques Red Gracious ...
980 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Top Ten Dynamic puls ...
900 LEK - 1100 LEK
CAROLINA HERRERA AQU ...
3000 LEK - 5200 LEK
CAROLINA HERRERA CAR ...
2500 LEK - 4000 LEK
Christina Aguilera I ...
1800 LEK - 4500 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 4600 LEK
Davidoff Adventure e ...
5500 LEK - 7300 LEK
DKNY DKNY Men ...
6300 LEK - 8000 LEK
Givenchy Absolutely ...
3000 LEK - 8500 LEK
Thierry Mugler Angel ...
600 LEK - 950 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
0 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Pantene Balsam color ...
390 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Nivea color crystal ...
280 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK