ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Ritual Relax
 
 
Neutro Roberts
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Neutro Roberts
 
Ritual Relax
 Roberts ka lindur në juridiksionin e banjës rituale.Relaksim me Nutri-shtesë të lëkurës dhe vajra aromatike. Ndërsa shtojcave, Nutri-hidratim per të mbrojtur lëkurën, vajrat aromatike te Patchouli dhe veprimit livando largojne stresin, relakson mendjen dhe trupin.

 Ditë pas ditë stresi qendron larg jush, lëkura është e mbrojtur dhe e shëndetshme.
Importuar nga Italia.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
750ml
Artikulli #1224
360 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Gabrini Terracotta p ...
195 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
NOTE TERRACOTTA POWD ...
900 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda X10 VOLUME MASC ...
500 LEK
Impala Mascara XXXL ...
550 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
300 LEK
Impala IMPALA Automa ...
350 LEK
NOTE NOTE TOTAL LOOK ...
800 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Guerlain Samsara ...
5200 LEK
Cartier Le Baiser Du ...
5800 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4000 LEK - 8400 LEK
Dolce & Gabbana L'ea ...
6000 LEK - 8000 LEK
Kenzo Summer By Kenz ...
5900 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Giorgio Armani empor ...
4500 LEK - 7500 LEK
Versace Versus ...
3800 LEK - 8000 LEK
Thierry Mugler Angel ...
5200 LEK - 5500 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
Prada INFUSION DE FL ...
11000 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2200 LEK - 6200 LEK
Escada Moon sparkle ...
1600 LEK - 3200 LEK
Hugo Boss Boss Eleme ...
2500 LEK - 8200 LEK
Jennifer Lopez Still ...
3500 LEK
Yves Saint Laurent S ...
6000 LEK - 8500 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
9000 LEK
TOM FORD Tom Ford Tu ...
30000 LEK
PENHALIGON'S Iris Pr ...
16000 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Pantene Classic Care ...
450 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK