ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Mineral Care
 
 
Neutro Roberts
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Neutro Roberts
 
Mineral Care
 Roberts ka lindur në juridiksionin e mineraleve.Nutri-minerale dhe spa. Ndërsa shtojcave, Nutri-hidratim  për të mbrojtur lëkurën, nga hidratues me minerale termike ka një efekt te dobishëm për trupin dhe mendjen.

Dite pas dite  lëkura është revitalizuar, më e sigurta dhe me shëndetshme.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
750ml
Artikulli #1226
360 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
900 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
400 LEK
Max Factor False Las ...
1200 LEK
NOTE LUMINOUS SILK Q ...
600 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
400 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda DOUBLE EFFECT V ...
300 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
300 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Brooklin BROOKLIN Ma ...
400 LEK
Impala Dipliner 501 ...
500 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
500 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
600 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Loreal Perfect Clean ...
570 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Versace Versace femm ...
4200 LEK - 5800 LEK
Lancome Miracle ...
4700 LEK - 8600 LEK
Giorgio Armani Arman ...
5500 LEK - 8000 LEK
Gucci Rush ...
5000 LEK - 8700 LEK
Bvlgari Petits et Ma ...
2200 LEK - 3500 LEK
Gucci Envy me ...
4500 LEK - 8500 LEK
CHANEL No5 ...
10000 LEK
Paris Vally It's del ...
2100 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6000 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Davidoff Cool Water ...
2300 LEK - 5500 LEK
Davidoff Cool Water ...
2000 LEK - 4200 LEK
Davidoff Adventure e ...
5500 LEK - 7300 LEK
Davidoff Echo ...
3500 LEK - 5200 LEK
Diesel Only The Brav ...
4500 LEK - 8500 LEK
Gabriela Sabatini La ...
1500 LEK
Gres Gres Cabotine G ...
3500 LEK
Hugo Boss Boss Eleme ...
2500 LEK - 8200 LEK
AXE Apollo Dry ...
350 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
0 LEK
Genera Balsam ...
100 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK