ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Extra Fresco
 
 
Neutro Roberts
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Neutro Roberts
 
Extra Fresco
Linja Extra Fresh e anti-djersave eshte projektuar për të dhënë një ndjenjë te freskisë së skajshme gjatë tërë ditës, dhe në sajë të  formulës transparente, të garantojë njollat Zero mbi pëlhura dhe mbi veshjet e errëta . Së fundi ju mund të thoni "STOP njollave te anti-djersave." testuar Dermatologjikisht, respektojnë lëkurën tuaj, rrobat tuaja dhe  ju shoqëron gjatë gjithë ditës me një freski që është e pashembullt!.
Importuar Nga Italia.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Stick i Bardh 40ml
Artikulli #1230
245 LEK SHTO NË SHPORTË
Stick Blu 40ml
Artikulli #1231
245 LEK SHTO NË SHPORTË
Roll on 50ml
Artikulli #1232
350 LEK SHTO NË SHPORTË
Vapo 75ml
Artikulli #1233
350 LEK SHTO NË SHPORTË
Deodorant 150ml
Artikulli #1234
350 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 536A ...
4800 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
380 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Gabrini Terracotta p ...
195 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
300 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Impala Mascara LASH ...
600 LEK
Impala Eyeliner Silk ...
500 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
NOTE MINERAL BLUSHER ...
2300 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Impala Make up Base ...
600 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Bvlgari Bvlgari Aqua ...
2000 LEK - 6200 LEK
Hugo Boss Hugo ...
2500 LEK - 8000 LEK
Hugo Boss Boss Soul ...
2500 LEK - 6500 LEK
Gucci Pour Homme ...
3200 LEK - 7600 LEK
Giorgio Armani Sensi ...
5300 LEK
Paris Vally Unlimite ...
2100 LEK
Yves Saint Laurent Y ...
0 LEK - 8500 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Moschino OH! ...
3300 LEK - 4500 LEK
Lancome Hypnose Homm ...
2800 LEK - 7200 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1200 LEK - 9000 LEK
Dupont Essence Pure ...
4300 LEK
Giorgio Armani Attit ...
6500 LEK - 7500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4800 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK - 7300 LEK
Gucci Eau De Parfum ...
4500 LEK
Issey Miyake L'Eau d ...
6000 LEK - 7000 LEK
Jennifer Lopez Deseo ...
4000 LEK - 6500 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Carefree Ultra ...
230 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
0 LEK
Kamill Body Lotion s ...
0 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Nivea color crystal ...
280 LEK
Nivea For Men anti-s ...
280 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Head & Shoulders Hea ...
700 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK