ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
GEL
 
 
Neutro Roberts
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Neutro Roberts
 
GEL
Line Styling Gel Neutro Roberts i përkushtuar për të kombinuar cilësine dhe sigurin Neutro Roberts me karakteristikat e një produkti styling për fiksimin e flokëve.

Zgjidhni efekt të lagur, fiksues dhe fiksues Extra  i fortë,
Importuar Nga Italia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Efekt i Lagur 150ml
Artikulli #1244
260 LEK SHTO NË SHPORTË
Efekt i fort 150ml
Artikulli #1245
260 LEK SHTO NË SHPORTË
Efekt shume i fort 150ml
Artikulli #1246
260 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Impala Impala Liplin ...
300 LEK
Flormar Penel ...
370 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar Mat touch ...
1000 LEK
Flormar Perfect Cove ...
950 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
Deborah Eyeliner Pre ...
300 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
NOTE INTENSE LOOK EY ...
800 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
NOTE NOTE TOTAL LOOK ...
800 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3400 LEK - 8300 LEK
Narciso Rodrigues Fo ...
6800 LEK
Hugo Boss Hugo XX ...
2500 LEK - 6900 LEK
Bvlgari BLV ...
2800 LEK - 5000 LEK
Bvlgari Au the blanc ...
4000 LEK - 5500 LEK
Gucci Envy me ...
4500 LEK - 8500 LEK
Tesori d'Oriente Leg ...
440 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Top Ten FREE EMOTIN ...
900 LEK
Bvlgari BLV ...
2400 LEK - 5000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5900 LEK - 7800 LEK
Christina Aguilera B ...
1800 LEK - 6000 LEK
Davidoff Echo men ...
3800 LEK - 5200 LEK
Davidoff Cool Water ...
1500 LEK - 2500 LEK
Lalique Encre ...
6500 LEK
Dupont Noir ...
2500 LEK - 3300 LEK
Dupont Femme ...
4800 LEK
Ferrari Extreme ...
5000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 7000 LEK
Flormar Sexy ...
320 LEK
Garnier Fresh - inte ...
270 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
245 LEK - 350 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Nivea Color CrystalG ...
380 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK