ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
S9 1000ml
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Echos Line
 
S9 1000ml
 Pastron dhe rikthen elasticitetin e  flokëv kaçurrel dhe me onde. hidratimi  përfundon ne një film mbrojtëse rreth boshtit te  flokëve për të kontrolluar, dhe per te shtuar shqelqimin  e flokeve.

Përdorimi:
Aplikohet ne flok te lagur, shplahet mire.

Size:
1000 ml 
importuar nga Italia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
1000ml
Artikulli #1314
780 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Flormar Laps Sysh ...
150 LEK
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
400 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Impala Mascara LASH ...
600 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
NOTE MINERAL BLUSHER ...
2300 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Cacharel Amor Pour H ...
7000 LEK
Lancome Miracle ...
4700 LEK - 8600 LEK
Givenchy Very Irresi ...
6000 LEK
Givenchy Blue Label ...
4900 LEK
Nina Ricci Ricci Ric ...
3200 LEK - 12000 LEK
Azzaro Azzaro pour h ...
5800 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5700 LEK - 6600 LEK
Bvlgari Omnia green ...
2500 LEK - 5500 LEK
Paris Vally Ragazza ...
2100 LEK
Paris Vally Nitro ...
2100 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
6500 LEK
Top Ten Natural Vita ...
900 LEK
Bvlgari BLV ...
2400 LEK - 5000 LEK
Bvlgari  Pour Homme ...
4000 LEK - 5000 LEK
Escada Desire Me ...
4200 LEK - 8200 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3200 LEK - 9000 LEK
Issey Miyake L'Eau d ...
6000 LEK - 7000 LEK
Lalique Lalique Whit ...
5200 LEK - 6500 LEK
Yves Saint Laurent P ...
9000 LEK
Hugo Boss Boss Inten ...
8000 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
0 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK