ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
r+
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Echos Line
 
r+
Ajo kryen një veprim zbutjej dhe ushqyes .  Ndihmon per të rivendosur forcaenë flokët e dëmtuar.

Përdorimi:
pas larjes me shampo , aplikohet përgjatë gjatësisë dhe masazhohet. Lihet për 5 minuta dhe pastaj shplahet .Pas një cikël të trajtimeve, përdorimit të shpejta për të stabilizuar mbrojtjen rezultatet e arritura.

Size:
500 ml 
Importuar nga Italia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
500ml
Artikulli #1317
580 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Lip Transp ...
90 LEK
Max Factor False Las ...
1200 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
Maybelline Baby Lips ...
200 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Brooklin Eyeliner ...
150 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
500 LEK
NOTE ULTRA COVERAGE ...
1500 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
900 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Bvlgari Au the blanc ...
4000 LEK - 5500 LEK
Creation lamis Every ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Zen ...
440 LEK
Calvin Klein  Truth ...
7000 LEK
Joop! Joop! ...
4000 LEK - 5600 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
600 LEK - 700 LEK
Top Ten Victoury Lea ...
900 LEK - 1100 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2200 LEK - 6200 LEK
paco rabanne Lady Mi ...
3200 LEK - 10500 LEK
Moschino Cheap & Chi ...
4700 LEK - 5500 LEK
Lancome Hypnôse Sen ...
5400 LEK - 10000 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5000 LEK - 6800 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1800 LEK - 3200 LEK
Dupont Intense Men ...
3200 LEK - 4200 LEK
Elizabeth Arden Prov ...
3000 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK
Flormar Deodorant Fo ...
320 LEK
B.U Wild ...
260 LEK - 300 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Nivea color crystal ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Taft Creative Look M ...
330 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK