ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
s6
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Echos Line
 
s6
Ideal për gri, ne floke superbjond  apo te  dekoloruar ,  është e pasur me nxjerrjen e rrushit të fermentuara dhe Proteinat e mendafshit. pigment i saj vjollcë hedh poshtë  ngjyrate e verdhë  dhe i kthen ne  gri,  bjonde dhe me fije
Përdorimi:
zbatohen për flokët lag, masazh, të lënë  për 1-5 minuta, dhe shplahet mire. Përsëriteni nëse është e nevojshme.

Size:
350 ml 
Importuar nga Italia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
1000ml
Artikulli #1319
900 LEK SHTO NË SHPORTË
350ml
Artikulli #1334
500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
720 LEK
Flormar Laps Sysh ...
150 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
400 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Moda WATERPROOF MASC ...
450 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala Make up Base ...
600 LEK
Vichy Aqua Thermal ...
2500 LEK
Garnier Pure ...
570 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
Burberry London ...
3800 LEK - 7900 LEK
Bvlgari Omnia Amethy ...
3200 LEK - 6700 LEK
Bvlgari Jasmin Noir ...
2800 LEK - 8500 LEK
Guerlain Shalimar ...
5200 LEK - 7200 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3200 LEK - 8000 LEK
Bon Bons Primobacio ...
350 LEK
Giorgio Armani empor ...
4500 LEK - 7500 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5000 LEK - 6800 LEK
Lolita Lempicka L de ...
3500 LEK - 6000 LEK
Bvlgari OMNIA ...
3500 LEK - 4200 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
2500 LEK - 9000 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Chopard Chopard Pour ...
1800 LEK - 2500 LEK
Cindy Crawford Summe ...
2500 LEK
Dupont Intense Men ...
3200 LEK - 4200 LEK
Giorgio Armani Red ...
3400 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 7500 LEK
Laura Biagiotti Emot ...
5200 LEK
Moschino Glamour ...
7500 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Colgate MaxFresh ...
200 LEK
Garnier Fresh - inte ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
0 LEK
Kamill Body Lotion c ...
0 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK