ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
m7
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Echos Line
 
m7
mask e pasur  me pambuk  dhe Gjalpë kakao, zbut dhe vepron ne flokun e pa bindur me onde dhe te ashper per te arritur nje drejtim me te leht te flokeve.

Përdorimi:
pas larjes me shampon  S7, aplikohet në mënyrë të barabartë ne te gjith gjatesin e flokut  ,lihet  për 3-5 minuta. shplahet  mirë.

Size:
500 ml 
Importuar nga Italia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
500ml
Artikulli #1321
580 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala VINYL ...
300 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
NOTE TERRACOTTA POWD ...
900 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
NOTE BB CONCEALER ...
1600 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
750 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1650 LEK
Makeup Revolution London& ...
1450 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
3250 LEK
COLLISTAR SEBUM-BALA ...
5150 LEK
Lalique Perles Laliq ...
5500 LEK
Cerruti 1881 Black ...
2400 LEK - 5500 LEK
Dolce & Gabbana Femi ...
5000 LEK - 6200 LEK
Hugo Boss Hugo Woman ...
4000 LEK
Gucci Eau de Parfum ...
5000 LEK - 10000 LEK
Bvlgari BLV ...
2800 LEK - 5000 LEK
Bvlgari Petits et Ma ...
2200 LEK - 3500 LEK
Denim after shave ...
500 LEK
Tesori d'Oriente Fra ...
440 LEK
Jacques Avalanche ...
980 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2500 LEK - 4800 LEK
Cindy Crawford Summe ...
2500 LEK
Davidoff Hot Water ...
2500 LEK - 6500 LEK
Dolce & Gabbana Rose ...
4300 LEK - 9500 LEK
Givenchy Ysatis ...
6400 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
7750 LEK - 10250 LEK
TOM FORD Tom Ford No ...
18000 LEK
MOLINARD CHER WOOD D ...
18000 LEK
MOLINARD Tubereuse V ...
9950 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Kamill Liquid Soap f ...
250 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR HIGH-DEFIN ...
5890 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Pantene Balsam color ...
450 LEK
Genera Balsam ...
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK