ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
s7
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Echos Line
 
s7
I pasur në pambuku dhe agjentët cationic activ,  kryen një veprim të thellë hidratimi dhe  pastrimi. Kjo e bën më të lehtë për drejtimin dhe redukton flokë kaçurrela. Përdoret me maskë M7, ajo i lë flokët e butë dhe kontrollon edhe flokët më rebele.

Përdorimi:
aplikohet ne floke te lagur, masazhohet dhe shplahet mire

Size:
1000 ml 
Importuar nga Italia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
1000ml
Artikulli #1323
780 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Collagen Masc ...
1200 LEK
Ruby Rose 324F ...
400 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Loreal Lash Architec ...
1700 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
400 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Brooklin BROOKLIN Ma ...
400 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
3200 LEK - 11800 LEK
Burberry The Beat ...
3700 LEK - 3900 LEK
Cartier Declaration ...
3400 LEK - 9500 LEK
Lacoste Inspiration ...
3400 LEK - 4800 LEK
Versace Blue jeans ...
2860 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4000 LEK - 8400 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Top Ten FREE EMOTIN ...
900 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
Bvlgari  Pour Homme ...
4000 LEK - 5000 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 3500 LEK
Davidoff Cool Water ...
2000 LEK - 4200 LEK
Diesel Fuel for Life ...
3000 LEK - 8000 LEK
Dolce & Gabbana Rose ...
4300 LEK - 9500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK - 6500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
6000 LEK
Guerlain Insolence I ...
6300 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
5900 LEK - 6500 LEK
Adidas Deo Body Spra ...
320 LEK
Lacoste Lacoste Pour ...
3250 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
245 LEK - 350 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Body Lotion s ...
0 LEK
Pantene Balsam color ...
390 LEK
Genera Balsam ...
100 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea Color CrystalG ...
380 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK