ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Tonic
 
 
Nivea Visage
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea Visage
 
Tonic

Per lëkurë normale dhe të kombinuar. Per te  rifreskuar  dhe për ta mbajtur te zhdërvjellët fytyren, balanca natyrore e lëkurës duhet të merret parasysh gjatë pastrimit.

NIVEA Visage Tonic freskues.

NIVEA Visage pastrues freskues , pastron lëkurën normale dhe te kombinuar në një mënyrë të plotë dhe të butë:

• pasuruar me vitamina dhe ekstrakte Lotus lëkura hidratohet ne menyre të përkryer dhe  ruan ekuilibrin e  lëkurës. Lëkura është e butë e qartë dhe ri-freskuar.
Importuar Nga Gjermania
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
200ml
Artikulli #1402
470 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Max Factor Max Facto ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
650 LEK
Flormar Laps Sysh ...
150 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Loreal Lash Architec ...
1700 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Impala Mascara XXXL ...
600 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Impala Upgrade Masca ...
600 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
Garnier Pure ...
570 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
3200 LEK - 11800 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Calvin Klein Obsessi ...
5300 LEK
Bvlgari Au the blanc ...
4000 LEK - 5500 LEK
Creation lamis Icy C ...
1000 LEK
Genera After Shave b ...
450 LEK
Paris Vally Caliber ...
2100 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Jacques Cavalier ...
980 LEK
Calvin Klein CKfree ...
4800 LEK - 6500 LEK
Valentino Rock'n Dre ...
5200 LEK
Joop! Joop! ...
4000 LEK - 5600 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Revlon Charlie ...
1500 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2200 LEK - 6200 LEK
Bvlgari  Pour Homme ...
4000 LEK - 5000 LEK
Bvlgari OMNIA ...
3500 LEK - 4200 LEK
Davidoff Game ...
2500 LEK - 5000 LEK
Lagerfeld Lagerfeld ...
4000 LEK
Calvin Klein Calvin ...
4200 LEK
Colgate MaxFresh ...
200 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Body Lotion s ...
0 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK