ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Cream
 
 
Nivea
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea
 
Cream
NIVEA Kreme - per kujdesin e lëkurës i pershtatshem për çdo lloj lëkure.

Ajo i jep gjithçka  lëkurës tuaj që i duhet për të qëndruar e pastër, e freskët dhe e mirëmbahen mirë ate. Pa konservant .

Në dispozicion në 30ml, 60ml, 150ml.
E miratuar dermatologically.

Rekomandimet:
Në varësi të individeve qe kan nevojë për kujdesin e lëkurës tuaj, ju mund të përdorni krem Nivea si për fytyrën, duart dhe veçanërisht  për të trupin (p.sh. gjunjë, bërryla, këmbë).

Përbërësit:
Aqua, mineral të naftës, Microcrystalline Cera, glicerinë, lanolinë Alkooli, parafine, Panthenol, Decyl Oleate, Octyldodecanol, alumini stearate, acid limoni, Magnezi Sulfate, Magnezi stearate, Parfum, Limonene, Geraniol, hydroxycitronellal, linalool, citronellol, benzoate Benzyl, Cinnamyl Alkooli

Shënim me rëndësi:
Deklarata treguar korrespondon me gjendjen aktuale të prodhimit. Recetave janë të zhvillimeve në kërkimin shkencor, zhvillimin dhe prodhimin e rregulluar. Ndryshimet afatshkurtra në formulimet e për këtë arsye janë të mundshme. Që nga produktet kozmetike - përveç nëse specifikohet ndryshe - të paktën 30 muaj janë ruajtur (Kozmetikë Rregullorja), mund të jetë edhe versionet e mëparshme me një formulim të ndryshme në treg. Llogaritur për secilin nga paketë.


Importuar Nga Gjermania
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
30ml
Artikulli #1558
110 LEK SHTO NË SHPORTË
60ml
Artikulli #1559
180 LEK SHTO NË SHPORTË
150ml
Artikulli #1560
360 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Mascara V ...
600 LEK
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Flormar Precision Ar ...
370 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Flormar Quartz nail ...
120 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
NOTE ULTRA VOLUME MA ...
800 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
300 LEK
Moda X10 VOLUME MASC ...
500 LEK
Moda MAXIMUM LASH MA ...
450 LEK
Impala Eyeliner Silk ...
500 LEK
Moda Extra Volume Ma ...
500 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
500 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
Impala Upgrade Masca ...
600 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Bvlgari Jasmin Noir ...
2800 LEK - 8500 LEK
Cerruti 1881 Black ...
2400 LEK - 5500 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Lacoste Pour homme ...
2500 LEK - 7300 LEK
paco rabanne 1 Milli ...
2500 LEK - 12000 LEK
Giorgio Armani Idole ...
4200 LEK - 10500 LEK
Jacques Mozaic ...
980 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK - 1900 LEK
Thierry Mugler Angel ...
5200 LEK - 5500 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 3800 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1200 LEK - 9000 LEK
D Squared 2 She Wood ...
7000 LEK
Dupont Pursuit ...
2200 LEK - 5000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4800 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
C-thru Topaz ...
250 LEK
Moda BODY SPRAY ...
400 LEK
Lancome La vie est b ...
12000 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Kamill Body Lotion c ...
0 LEK
Kamill Body Lotion s ...
0 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Nivea Color Crystal ...
280 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK