ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Soft
 
 
Nivea
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea
 
Soft
NIVEA Soft - kujdes i butë per lëkurën tuaj.
NIVEA Soft ® është efektiv, Hidratant intensiv për përdorim të përditshëm. Formula e leht me Vitamina E dhe vaj jojoba është e fresket per lëkurën. Shijoni ndjenja gjallërues ne lëkurë të butë.

Në dispozicion në kavanoz 50ml,100ml,200ml
E miratuar dermatologjikisht.

Rekomandimet:
Krem për fytyrën, duart dhe gjithe trupin - një kujdes i gjithanshëm dhe i freskëta nga koka në këmbë.

Përbërësit:
Aqua, glicerinë, vajguri, Alkooli Myristyl, glycol Butylene, Denat Alkooli., Acid Stearic, Myristyl Myristate, Cera Microcrystalline, stearate Glyceryl, hydrogenated-Coco Glycerides, chinensis Simmondsia naftës, acetate Tocopheryl, Alkooli lanolinë (Eucerit ®), Polyglyceryl- 2 caprate, Dimethicone, natriumi Carbomer, Phenoxyethanol, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Benzyl Salicylate, Benzyl Alkooli, aromë 

Importuar Nga Gjermania
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
50ml
Artikulli #1562
200 LEK SHTO NË SHPORTË
100ml
Artikulli #1563
350 LEK SHTO NË SHPORTË
200ml
Artikulli #1564
500 LEK SHTO NË SHPORTË
300ml
Artikulli #7602
600 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Flormar Penel ...
370 LEK
Impala Mascara Glitt ...
350 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
600 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
1200 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1800 LEK
Vichy Aqua Thermal ...
2500 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Dolce & Gabbana D&G ...
5900 LEK - 7800 LEK
Lancome Miracle ...
4700 LEK - 8600 LEK
Nina Ricci Ricci Ric ...
3200 LEK - 12000 LEK
Escada Sentiment ...
1800 LEK - 5700 LEK
Kenzo L'Eau par Kenz ...
5500 LEK
Gucci Flora ...
4300 LEK - 8800 LEK
Diesel Unlimeted ...
4300 LEK - 9300 LEK
Calvin Klein Obsessi ...
5300 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Roberto Cavalli Serp ...
6000 LEK
Moschino Cheap & Chi ...
4700 LEK - 5500 LEK
Lolita Lempicka L de ...
3500 LEK - 6000 LEK
Cindy Crawford Cindy ...
2000 LEK
Davidoff Champion ...
2500 LEK - 8000 LEK
Davidoff Echo men ...
3800 LEK - 5200 LEK
Davidoff Cool Water ...
1500 LEK - 2500 LEK
Elizabeth Arden Arde ...
3500 LEK
Givenchy Absolutely ...
3000 LEK - 8500 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3200 LEK - 9000 LEK
Jean Paul Gaultier M ...
7500 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Garnier Fresh - inte ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
0 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Nivea color crystal ...
280 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Nivea Color Crystal ...
280 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK