ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Krem dite lekur te thate dhe te ndjeshme
 
 
Nivea Visage
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea Visage
 
Krem dite lekur te thate dhe te ndjeshme
Lekura e thate dhe e ndjeshme ka  nevoja hidratimi  të veçanta, ushqim dhe mbrojtje, për shkak se ajo zakonisht nuk ka elemente hidratues dhe rezistencë ndaj faktorëve të jashtëm për të qëndruar e butë dhe e qetë gjatë gjithë ditës.
Veprimi i produktit:
NIVEA VISAGE  krem hidratant dite është i pasur me formulë qe thithet shpejtë  dhe i jep lëkurës se thatë dhe te ndjeshme  hidratues dhe elemente të zbutjes qe i duhet per të mbajtur ekuilibrin e saj natyror:
* Pasuruar me lipide të çmueshme - Almond & Calendula vajore - kjo formule e ushqen intensivisht lëkurën dhe siguron atë me lagështin e nevojshme.
* Me UVA / UVB filtra, ajo ndihmon për të mbrojtur lëkurën nga ndikimet mjedisore që rezultojnë në nxitien e plakjes se parakohshme të lëkurës.

Rezultati:
Lëkurës është ushqyer intensivisht, hidratuar dhe e mbrojtur për te ndjerë nje lëkurë të butë dhe të qetë. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
50ml
Artikulli #1566
650 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Ruby Rose 536A ...
4800 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar Precision Ar ...
370 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Deborah Eyeliner Pre ...
300 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
NOTE INTENSE LOOK EY ...
800 LEK
Impala IMPALA Automa ...
350 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Refan Olive Anti-Agi ...
980 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
Cacharel Pour L'Homm ...
5900 LEK
Lancome Poeme ...
6000 LEK - 10000 LEK
Kenzo Flower by kenz ...
4000 LEK
Gucci Rush ...
5000 LEK - 8700 LEK
Davidoff Zino ...
5800 LEK
Calvin Klein Obsessi ...
5300 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Hugo Boss Boss Orang ...
3000 LEK - 7200 LEK
Jacques Fortitude ...
980 LEK
Top Ten Victoury Lea ...
900 LEK - 1100 LEK
Davidoff Silver Shad ...
1800 LEK - 2200 LEK
Dupont Intense Men ...
3200 LEK - 4200 LEK
Escada Escada S ...
1600 LEK - 7000 LEK
Hugo Boss Boss Eleme ...
2500 LEK - 8200 LEK
Lacoste Dream of Pin ...
5600 LEK
Colour Me Silver ...
1900 LEK
Denim Musk ...
280 LEK
TOM FORD Tom Ford Tu ...
30000 LEK
Bvlgari Goldea The R ...
7800 LEK
MOLINARD LE RÊVE NI ...
4000 LEK - 7500 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Victoria's Secret Vi ...
2000 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Genera Balsam ...
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK