ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Expert Lift nate
 
 
Nivea Visage
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea Visage
 
Expert Lift nate
Si funksionon kjo gjë?
Ekspert Lift  Krem nate është pjesë e sistemit të ri  anti-sagging skincare nga NIVEA VISAGE.
Me përdorim të rregullt, të sistemit të Expert Lift  ndihmon t'ju japë një masë të forta per te  riorganizuar  dhe zbutur lekuren tuaj.
Formula e kujdesit gjate natës përmban 2 përbërësit e fuqishme:

Bioxilift - një  ekstrakt 100% natyror nga bimë Anise - për të mbështetur forcimin dhe konfirmohen e lëkurës, duke çuar në një efekt të përcaktuar konturimi.
Hyaluronic Acid - një lëkurë e hidratuar bioactive - për veprim të menjëhershëm brenda 1 ore
Gjatë natës, kur lëkura është më e hapur për konsum lagështe, formula intensivisht hidratuese me Panthenol ndihmon mbështetjen e vet ne rigjenerimin e natyrshme të lëkurës.
REZULTATET
• masë të forta, më të fortë, riorganizuar dhe lëkurë të duhur,
• konturet e fytyrës janë dukshëm më të përcaktuar
• lekura  ndihet intensivisht e hidratuar  në mëngjes 
Importuar nga Gjermania
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
50ml
Artikulli #1577
1 600 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
450 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Impala Mascara XXXL ...
550 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
300 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1600 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
800 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
1200 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
550 LEK
Makeup Revolution London& ...
895 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
950 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1150 LEK
COLLISTAR PRECIOUS E ...
4700 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
4950 LEK
COLLISTAR ULTRA-LIFT ...
4400 LEK
COLLISTAR EYE HYDRO- ...
3590 LEK
COLLISTAR MATTIFYING ...
2945 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
6950 LEK
Versace Versace femm ...
4200 LEK - 5800 LEK
Cartier Declaration ...
3400 LEK - 9500 LEK
Chloe Chloe ...
3400 LEK - 11500 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Nina Ricci Ricci Ric ...
3200 LEK - 12000 LEK
Davidoff Zino ...
5800 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4600 LEK - 9200 LEK
Calvin Klein Eternit ...
6500 LEK
Bvlgari EAU The Roug ...
5000 LEK
Davidoff Cool Water ...
1500 LEK - 2500 LEK
Diesel Only The Brav ...
4500 LEK - 8500 LEK
Givenchy Organza Fir ...
5000 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
7750 LEK - 10250 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
TOM FORD Tom Ford Ma ...
30000 LEK
Dior Sauvage Dior ...
MOLINARD CHER WOOD D ...
18000 LEK
MOLINARD Vanille Eau ...
7400 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
8600 LEK - 14200 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
13750 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Genera Mask rigjener ...
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
4900 LEK