ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Expert Lift eye care
 
 
Nivea Visage
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea Visage
 
Expert Lift eye care
Si funksionon kjo gjë?
Ekspert Lift Krem per sytë eshtë pjesë e sistemit të ri anti-sagging skincare nga NIVEA VISAGE.
Me përdorim të rregullt të sistemit të expert Lift ndihmon t'ju japë një masë të forte per te  riorganizuar lekuren tuaj duke e len ate te bute.
Formula delikate sy përmban 2 përbërësit e fuqishme:
Bioxilift - një ekstrakt 100% natyror nga bimë Anise - për të mbështetur forcimin dhe konfirmimin  e lëkurës, duke çuar në një efekt të përcaktuar konturimi
Hyaluronic Acid - një lëkurë e hidratuar  bioactive - për veprim të menjëhershëm  brenda 1 ore

Formula pa aromë  për fushën delikate rreth syve është e lehtë të aplikohet dhe absorbohet shpejt.
UVA / UVB mbrojtjen e sistemit të ndihmon për të mbrojtur zonën e syve nga dëmtimi në të ardhmen.

REZULTATET
lëkurë • masë të forta, më të fortë dhe e duhur rreth syve
• konturet e syve janë dukshëm më të përcaktuar
• zvogëlon pamjen e qarqeve të errëta
Importuar Nga Gjermania
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
15ml
Artikulli #1579
1 600 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Maybelline The One-b ...
700 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda LENGHTENING MAS ...
500 LEK
Moda MAXIMUM LASH MA ...
450 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
Impala Impala Terrac ...
Impala IMPALA Automa ...
350 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Garnier Pure ...
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
CHANEL Coco eau de p ...
7500 LEK
Lancome O oui ...
5900 LEK
Cartier Declaration ...
3400 LEK - 9500 LEK
Valentino V ...
5000 LEK - 6500 LEK
Nina Ricci Ricci Ric ...
3200 LEK - 12000 LEK
Gucci Rush ...
5000 LEK - 8700 LEK
Bvlgari BLV II ...
3000 LEK - 7800 LEK
Jean Paul Gaultier C ...
9500 LEK
Revlon Charlie ...
1500 LEK
Narciso Rodrigues fo ...
10500 LEK
Lancome Hypnose Homm ...
2800 LEK - 7200 LEK
Lolita Lempicka Loli ...
3500 LEK - 7300 LEK
Laura Biagiotti Roma ...
2200 LEK - 6500 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
Bvlgari OMNIA ...
3500 LEK - 4200 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 4600 LEK
Davidoff Cool Water ...
1800 LEK - 3800 LEK
Diesel Fuel for Life ...
3000 LEK - 8000 LEK
Dupont L'eau Pour Ho ...
3500 LEK
MOLINARD ROSE ÉMOIS ...
18500 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
Pantene Classic Care ...
450 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea color crystal ...
280 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK