ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Gel lares
 
 
Nivea Visage
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea Visage
 
Gel lares
Për të mbajtur lekuren e thate dhe te ndjeshme te  butë gjatë gjithe ditës e cila  kërkon pastrimit të butë duke  respektuar ekuilibrin natyror të saj.

NIVEA VISAGE gel lares per lekur te thate dhe delikate paston në mënyrë efektive dhe  me delikates  lëkurën e thatë dhe te ndjeshme duke e lene ate te bute dhe te lagesht

* Ajo butësisht pastron lëkurën dhe heq papastërtitë.
* Formula e butë per lëkurën ofron hidratimin shtesë, për ta ndihmuar ate te qendroj e zhdërvjellët.

Rezultati:
Lëkura është pastruar butësisht, hidratuar, për një ndjenjë të butë të lëkurës
Importuar nga Gjermania

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
150ml
Artikulli #1588
470 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 536A ...
4800 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
500 LEK
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Flormar Laps Sysh ...
150 LEK
Max Factor False Las ...
1200 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
600 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Impala Mascara MiniM ...
450 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Versace Versace femm ...
4200 LEK - 5800 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
3200 LEK - 11800 LEK
Lancome Poeme ...
6000 LEK - 10000 LEK
Ralph Lauren Polo Gr ...
4500 LEK
Hugo Boss Hugo Pure ...
3400 LEK - 6900 LEK
Bvlgari Au the blanc ...
4000 LEK - 5500 LEK
Bvlgari Petits et Ma ...
2200 LEK - 3500 LEK
Chalon Chalou ...
580 LEK
Lacoste Essential ...
2500 LEK - 7500 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5000 LEK - 6800 LEK
Cartier Roadster ...
3500 LEK
Dupont Passenger ...
3000 LEK - 3800 LEK
Gabriela Sabatini Pr ...
1000 LEK
Giorgio Armani Attit ...
6500 LEK - 7500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4900 LEK - 6000 LEK
Gucci Gucci Guilty I ...
4300 LEK - 11500 LEK
Lacoste Love of Pink ...
6000 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Colgate MaxFresh ...
200 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
0 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Nivea Color CrystalG ...
380 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK