ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
2in1Express
 
 
Nivea Visage
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea Visage
 
2in1Express
Per lekur normale dhe te kombinuar i pershtatur per nevojat e lëkurës duke bere edhe efektin e hidratimit gjatë pastrimit: Bilanci i lagështis natyrore të saj duhet të respektohet për të mbajtur të freskët dhe të zhdërvjellët lekuren  gjatë gjithë ditës.Laboratoret e NIVEA kanë zhvilluar NIVEA VISAGE   freskuese 2 në 1 Pastrues & Toner për të përmbushur nevojat specifike të pastrimit të lëkurës normale dhe te kombinuar.

NIVEA VISAGE  freskuese 2 IN 1 pastrues & Toner kombinon 2 hapat e  pastrimit në një: pastrimit te butë dhe tonifikimit:

* I Pasuruar me Lotus Ekstrakt & vitamina  respekton ekuilibrin natyror të lëkurës ndërsa largon   papastërtit dhe make-up.
*Formula 2 in 1 pastron dhe tonifikon lekuren ne nje hape te vetem

Rezultati:
Lëkurëa  është pastruar  në një hap të vetëm, duke lënë një ndjenjë të lëkurës te fresket.
Importuar nga GJermania

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
200ml
Artikulli #1590
490 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lipfinity ...
1150 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1600 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3000 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
NOTE NOTE TOTAL LOOK ...
800 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
590 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
550 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR ENERGY+REG ...
5375 LEK
COLLISTAR MATTIFYING ...
2945 LEK
COLLISTAR SEBUM-BALA ...
5150 LEK
Giorgio Armani Attit ...
4000 LEK - 9000 LEK
Gucci Rush ...
5000 LEK - 8700 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Burberry Weekend ...
3500 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
Lolita Lempicka L de ...
3500 LEK - 6000 LEK
Calvin Klein Euphori ...
3200 LEK - 8000 LEK
Cartier Pasha ...
6500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
DKNY Be Delicious ...
6500 LEK
Dupont Pursuit ...
2200 LEK - 5000 LEK
CHANEL Chanel N°19 ...
6500 LEK - 8500 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
TOM FORD Tom Ford Ou ...
30000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
55000 LEK
MOLINARD Cuir Perfum ...
4000 LEK - 7400 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
Acqua di Parma Colon ...
3900 LEK
Acqua di Parma DEODO ...
3900 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Garnier Fresh - inte ...
250 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK