ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Locion pastrues
 
 
Nivea Visage
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea Visage
 
Locion pastrues
Per lekur Normale dhe te Kombinuar i pershtatur per nevojat e lëkurës. hidraton intensivisht  edhe gjatë pastrimit: Bilanci i lagështis natyrore të saj duhet të respektohet për ta mbajtur lëkurën e  zhdërvjellët gjatë gjithë ditës. NIVEA VISAGE ® locion pastrimi freskues është zhvilluar veçanërisht nga ana e laboratorev  NIVEA për të përmbushur nevojat specifike të lëkurës normale dhe kombinuar.

NIVEA VISAGE locion pastrimi freskues  në mënyrë efektive  pastron dhe e le te bute  lëkurën normale te kombinuar:

* I Pasuruar me Lotus Ekstrakt & Vitaminat , lëkura është hidratuar  mire, duke mbajtur ekuilibrin natyror të saj , ndërsa papastërtitë dhe make-up janë larguar.
* Formula  është aq e butë se ajo është edhe e përshtatshëme për zonën e syve delikate.
Rezultati:
Lëkura është pastruar në mënyrë efektive dhe hidratuar për një ndjenjë të lëkurës te freskët. 
Importuar nga Gjermania
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
200ml
Artikulli #1592
480 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Max Factor Max Facto ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
500 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Impala Mascara MiniM ...
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
Impala Make up Base ...
650 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1300 LEK
Cerruti 1881 Black ...
2400 LEK - 5500 LEK
Lacoste Style in pla ...
2300 LEK - 5200 LEK
Prada Infusion D'Iri ...
6200 LEK
Hugo Boss Boss Selec ...
2800 LEK - 7500 LEK
Hugo Boss Boss Femme ...
3200 LEK - 7500 LEK
Guess Woman ...
6200 LEK
Calvin Klein MAN ...
5500 LEK
CHANEL No5 ...
10000 LEK
Top Ten Team Force ...
800 LEK - 1100 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5900 LEK - 7800 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7300 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 3500 LEK
DKNY Donna Karan Gol ...
4500 LEK - 11000 LEK
Dunhill Pure ...
1500 LEK - 1800 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
Issey Miyake L'Eau d ...
6000 LEK - 7000 LEK
Lacoste Love of Pink ...
6000 LEK
Marc Jacobs Lola ...
6000 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
9000 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Body Lotion s ...
300 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Color Crystal ...
280 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK