ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Casting Crème Gloss
 
 
Loreal
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Loreal
 
Casting Crème Gloss
 L'Oreal Casting Creme Gloss u jep flokëve një shkëlqim natyral, të plotë dhe të dukshëm .
Gjatë lyerjes, nje kompleks i kondicionuar me fibra ndihmon të mbroje flokët brenda dhe jashtë, për flokë me volum dhe butësi të jashtëzakonshme.

Pas lyerjes, balsami me Aloe Vera dhe çaj jeshil rrit ndricimin e ngjyrës tuaj deri ne lyerjen tjeter.

L'Oreal Casting Creme Gloss jep tone te dukshme shkelqimi dhe mbulim harmonik te thinjave pa amoniak. Zgjat deri në 28 larje.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
645 Amber (out of Stock)
Artikulli #135
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
415 Iced Chocolate
Artikulli #136
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
550 Mahogany
Artikulli #137
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
600 Lightest Brown
Artikulli #138
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
500 Medium Brown
Artikulli #140
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
400 Dark Brown
Artikulli #141
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
535 Chocolate
Artikulli #142
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
316 Plum
Artikulli #143
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
530 Praline
Artikulli #145
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
630
Artikulli #1299
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
700
Artikulli #1300
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
323
Artikulli #1301
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
630
Artikulli #1302
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
710
Artikulli #1303
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
810
Artikulli #1304
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
300
Artikulli #1305
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
200
Artikulli #1307
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Flormar Penel ...
370 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Flormar Precision Ar ...
370 LEK
Flormar Selection ...
280 LEK
Gabrini Terracotta p ...
195 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE LUMINOUS SILK Q ...
600 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Impala Dipliner 501 ...
500 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
Impala Make up Base ...
600 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
Impala Impala Terrac ...
0 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
Calvin Klein Calvin ...
5300 LEK - 8200 LEK
Bvlgari Bvlgari Aqua ...
2000 LEK - 6200 LEK
Bvlgari Omnia Amethy ...
3200 LEK - 6700 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
5900 LEK - 9500 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Hugo Boss Boss Soul ...
2500 LEK - 6500 LEK
Gucci Flora ...
4300 LEK - 8800 LEK
Jacques Mozaic ...
980 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
6500 LEK
Calvin Klein Euphori ...
5000 LEK - 6800 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
4200 LEK - 7700 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
2500 LEK - 9000 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 4600 LEK
Davidoff Cool Water ...
1800 LEK - 3800 LEK
Davidoff Echo ...
3500 LEK - 5200 LEK
Davidoff Hot Water ...
2500 LEK - 6500 LEK
Dupont Orazuli ...
2800 LEK - 3600 LEK
Colour Me Red Roll-o ...
350 LEK
Moschino Glamour ...
7500 LEK
Cacharel LouLou ...
6000 LEK
Colgate MaxFresh ...
200 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
245 LEK - 350 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK