ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
DNAge sysh
 
 
Nivea Visage
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea Visage
 
DNAge sysh
Shumica e shenjave të plakjes së lëkurës është e lidhur me faktorët e jashtëm që  dëmtojë qelizat e zemrës: ADN-në. Gjatë viteve, natyrshem ADN-ja nuk vetë-ripërtëritet duke  dëmetuar dhe qelizat e grumbulluar. Ky proces është baza e plakjes së lëkurës.

Si punon:
DNAge Cell NIVEA visage Anti-rrudhe sysh

Formulë e saj me kombinim të fuqishëm të Acidid folik dhe Creatine për të ndihmuar të ripërtërirë qelizat në thellësi. E 'pasuruar me UVA / UVB dhe është gjithashtu i përshtatshëm për ata qe mbajne lente kontakti. Përdorimi i kombinuar me mbron gjate Dites rinovimin DNAge mbron qelizat e ADN-së kundër dëmit të shkaktuar nga rrezet UV.

Rezultatet:

* Rrudhat dhe rrathet rreth syve janë reduktuar dukshëm.
* Lëkurës është dukshëm më të fortë dhe më kompakte. 
Importuar Nga Gjermania
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
15ml
Artikulli #1636
1 200 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Max Facto ...
1100 LEK
Flormar Perfect Cove ...
1000 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Brooklin BROOKLIN Ma ...
400 LEK
Moda Extra Volume Ma ...
500 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
NOTE ULTRA COVERAGE ...
1500 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Impala Make up Base ...
650 LEK
Impala Upgrade Masca ...
600 LEK
Impala Impala Terrac ...
1200 LEK
Impala IMPALA Automa ...
350 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3400 LEK - 8300 LEK
Lancome Miracle Fore ...
4000 LEK - 7500 LEK
paco rabanne Black X ...
4700 LEK - 6800 LEK
Narciso Rodrigues Fo ...
6800 LEK
Creation lamis Heirl ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Afr ...
440 LEK
Jacques Jasmine ...
980 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4500 LEK - 9000 LEK
Calvin Klein CKfree ...
4800 LEK - 6500 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
700 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Shiseido Zen ...
5100 LEK - 10500 LEK
Cerruti 1881 pour Fe ...
1400 LEK - 6000 LEK
Lancome Hypnôse Sen ...
5400 LEK - 10000 LEK
CAROLINA HERRERA CAR ...
2500 LEK - 4000 LEK
Cartier Pasha ...
6500 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 3500 LEK
Lalique Encre ...
5500 LEK - 7500 LEK
Givenchy Absolutely ...
3000 LEK - 8500 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
Kamill Body Lotion s ...
300 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Nivea Color CrystalG ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK