ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
DNAge Dite
 
 
Nivea Visage
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea Visage
 
DNAge Dite

Shumica e shenjave të plakjes së lëkurës është e lidhur me faktorët e jashtëm te cilet dëmtojë qelizat e zemrës: ADN-në. Gjatë viteve aftësi e natyrshme e ADN-së për tu vetë-ripërtërirë bie si dhe dëmet e qelizave të grumbulluar shtohen. Ky proces është baza e plakjes së lëkurës.

Si punon:
NIVEA Visage DNAge Cell Anti-rrudhe krem dite është pjesë e një seti anti-rrudhë të ri anti-- rruhe krem dite, krem nate, krem per Syrin si dhe per zona te vecanta- shumë efektive në rinovimin e lëkurës.
formulë e saj me kombinim të fuqishëm të Acid folik dhe Creatine për të ndihmuar të ripërtërirë qelizat në thellësi. Pasuruar me SPF 15 filtra UV me efektivitet anti-UVA zgjeruar të krem, nëse përdoret rregullisht, mbron qelizat e ADN-së kundër dëmit.

Rezultatet:

* Rrudhave janë reduktuar dukshëm.
* Lëkurës është dukshëm më të fortë dhe më kompakte.
Importuar Nga Gjermania
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
50ml
Artikulli #1638
1 200 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Impala Micromatic ...
400 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
2500 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
NOTE NOTE TOTAL LOOK ...
800 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
Cerruti 1881 Black ...
2400 LEK - 5500 LEK
Cacharel Eden ...
6000 LEK
Kenzo L'eau par Kenz ...
4000 LEK
Hugo Boss Boss Orang ...
3000 LEK - 7200 LEK
Creation lamis Illus ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Orc ...
440 LEK
Paris Vally Vero Amo ...
2100 LEK
Jacques Ectasie ...
980 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
6500 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
CAROLINA HERRERA Gin ...
6500 LEK
D Squared 2 She Wood ...
4600 LEK - 6600 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 3500 LEK
DKNY Be Delicious ...
6500 LEK
Escada Magnetism ...
2200 LEK - 4000 LEK
Escada Moon sparkle ...
1600 LEK - 3200 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK - 6500 LEK
AXE Apollo Dry ...
350 LEK
Cacharel LouLou ...
6000 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
300 LEK
Kamill Body Lotion s ...
300 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea Color CrystalG ...
380 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK