ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
DNAge nate
 
 
Nivea Visage
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea Visage
 
DNAge nate
Shumica e shenjave të plakjes së lëkurës është e lidhur me faktorët e jashtëm  të cilet dëmtojë qelizat e zemrës: ADN-në. Gjatë viteve aftësi e natyrshme e ADN-së për tu vetë-ripërtërirë bie dhe dëmet e qelizave të grumbulluar.
Ky proces është baza e plakjes së lëkurës.

Si punon:
NIVEA visage DNAge Cell anti-rrudhe krem nate  është pjesë e një seti anti-rrudhë të ri anti--rudhe krem dite, krem nate, krem per syte i Veprimit Zone - shumë efektive në rinovimin e lëkurës.
formulë e saj me kombinim të fuqishëm të Acid folik dhe Creatine për të ndihmuar të ripërtërirë qelizat në thellësi. Thellë hydrates dhe ndihmon për rigjenerimin e qelizave gjatë natës. Përdorimi i kombinuar me celular Dita rinovimin DNAge mbron qelizat e ADN-së kundër dëmit të shkaktuar nga rrezet UV.

Rezultatet:

* Rrudhave janë reduktuar dukshëm.
* Lëkurës është dukshëm më të fortë dhe më kompakte. 
Importuar Nga Gjermania
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
50ml
Artikulli #1640
1 200 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
350 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
500 LEK
Impala Mascara Glitt ...
350 LEK
Garnier Lip Care Shi ...
290 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda WATERPROOF MASC ...
450 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
500 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Loreal Perfect Clean ...
570 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Cerruti 1881 Black ...
2400 LEK - 5500 LEK
Valentino V pour hom ...
6000 LEK
Davidoff Cool Water ...
3500 LEK - 5900 LEK
Calvin Klein Eternit ...
5800 LEK
Tesori d'Oriente Mus ...
440 LEK
Paris Vally Serenade ...
2100 LEK
Calvin Klein CKfree ...
4800 LEK - 6500 LEK
Lacoste Essential ...
2500 LEK - 7500 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Shiseido Zen ...
3200 LEK - 8500 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
Calvin Klein Truth ...
4800 LEK - 5500 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7300 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2800 LEK - 4000 LEK
Dupont Dupont Men ...
3300 LEK - 4600 LEK
Dupont Passenger for ...
2800 LEK - 3300 LEK
Escada Marine Groove ...
2500 LEK - 8000 LEK
Gianfranco Ferre FER ...
5600 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Versace Vanitas ...
10500 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Pantene Classic Care ...
460 LEK
Pantene Balsam color ...
390 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK