ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Q10 sysh
 
 
Nivea Visage
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea Visage
 
Q10 sysh
Zona e syve është veçanërisht e ndjeshme dhe e ekspozuar ndaj ndikimeve te kohes. Kjo është arsyeja pse ajo është e rëndësishme që të përdorin një trajtim të veçantë që stimulon aktivitetin e natyrshme e riparimin e dëmeve që ndodhin në shtresat e thella të veshje e guaskës. Ky proces riparim kërkon shumë energji.
Me kalimin e kohës, lëkura humbet aftësinë e saj natyrore për të prodhuar dhe per të ruajtur energjinë dhe rrudhat nuk janë trajtuar në mënyrë efektive. 
Per kete arsye perdorimi i Nivea Q10 sysh,sjelle rezulatate te dukshme ndaj rrudhave.
Importuar Nga Gjermania
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Youth Code risi: pasuruar me patentuar Pro-GenTM. Serum i koncentruar për të luftuar rrudhat Rikrijon Fresh Skin Ri Ndihmon riaktivizuar procesin e riparimit lëkurës për të rikrijuar lëkurën t
Artikulli #7650
3 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Impala Mascara Glitt ...
350 LEK
Impala Mascara TURBO ...
600 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Garnier Lip Care Shi ...
290 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE ULTRA VOLUME MA ...
800 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Moda TRANSPARENT GEL ...
450 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
900 LEK
Impala Upgrade Masca ...
600 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3000 LEK - 6500 LEK
Burberry London ...
3800 LEK - 7900 LEK
Cerruti 1881 Black ...
2400 LEK - 5500 LEK
Lancome Miracle ...
4700 LEK - 8600 LEK
Givenchy Blue Label ...
4900 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4000 LEK - 8400 LEK
CHANEL No5 ...
10000 LEK
Creation lamis La Va ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Paris Vally Encoded ...
1900 LEK
Jacques Mozaic ...
980 LEK
Jacques Avalanche ...
980 LEK
Versace Versus ...
3800 LEK - 8000 LEK
Top Ten Ice dive ...
900 LEK - 1100 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4700 LEK - 6300 LEK
Bvlgari Black ...
4200 LEK - 5200 LEK
CAROLINA HERRERA Her ...
2800 LEK - 7500 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Lacoste Booster For ...
2600 LEK
Boucheron Place Vend ...
8500 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Garnier Fresh - inte ...
270 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
0 LEK
Kamill Body Lotion s ...
0 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Nivea Color Crystal ...
450 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Head & Shoulders Hea ...
700 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK