ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Happy
 
 
Nivea
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea
 
Happy
Banjo shkum Me qumësht dhe Bamboo

Zbuloni një burim të dobishme per në shtëpi: një aromë të shijshme të Orange Blossom që revitalizes shqisat tuaja dhe një krem i butë me qumësht bambu kthehet në një shkumë të butë që ledhaton trupin tuaj, një ndjenjë e pabesueshme e butësi dhe lëkurës.
Dhe ju ndjeheni i rilindur çdo dite.

* Në ekuilibër me pH e lëkurës

* Provuar dermatologically 
Importuar Nga Italia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
750ml
Artikulli #1648
360 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
450 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Impala Precise Eyeli ...
500 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
750 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
590 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
2700 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1150 LEK
COLLISTAR PRECIOUS E ...
4700 LEK
COLLISTAR ENERGETIC ...
6700 LEK
Lalique Perles Laliq ...
5500 LEK
Escada Sentiment ...
1800 LEK - 5700 LEK
Prada Infusion D'Hom ...
6300 LEK
Hugo Boss Hugo Pure ...
3400 LEK - 6900 LEK
Calvin Klein Crave ...
4900 LEK
Gucci Envy me ...
4500 LEK - 8500 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Versace Versus ...
3800 LEK - 8000 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
CAROLINA HERRERA AQU ...
3000 LEK - 5200 LEK
Cartier Pasha ...
6500 LEK
Chloe LOVE ...
3500 LEK - 12000 LEK
DKNY Donna Karan Gol ...
4500 LEK - 11000 LEK
Givenchy Play ...
3800 LEK
Issey Miyake L'Eau d ...
6000 LEK - 7000 LEK
Flormar Sexy ...
320 LEK
TOM FORD Tom Ford Ma ...
30000 LEK
CHANEL Bleu De Chane ...
9900 LEK
PENHALIGON'S Opus 18 ...
14000 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
9950 LEK - 13950 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
250 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR SUBLIME BL ...
5890 LEK
COLLISTAR HIGH-DEFIN ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
6700 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK