ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Soft
 
 
Nivea
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea
 
Soft
Banjo shkum me vaj Almonde.

Zbulojni një burim të dobishme per në shtëpi: një parfum delikat që te kenaqni shqisat tuaja dhe një krem i butë që transformon në një shkumë të butë që përfundon trupin tuaj për tu ndjere të pabesueshme të butë në lëkurë.
Dhe ju ndjeheni i rilindur çdo dite.

* Në ekuilibër me pH e lëkurës

* Provuar dermatologically 
Importuar Nga Italia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
750ml
Artikulli #1650
360 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
900 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
Impala Foundation fo ...
600 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
NOTE BB CONCEALER ...
1600 LEK
NOTE INTENSE LOOK EY ...
800 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Garnier Pure ...
570 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
Versace Versace femm ...
4200 LEK - 5800 LEK
Calvin Klein Be ...
6900 LEK
Lancome Poeme ...
6000 LEK - 10000 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4000 LEK - 8400 LEK
paco rabanne 1 Milli ...
2500 LEK - 12000 LEK
Kenzo L'eau par Kenz ...
4000 LEK
Diesel Fuel for Life ...
5500 LEK - 7500 LEK
Jacques Opportunity ...
1200 LEK
Tesori d'Oriente Leg ...
440 LEK
Roberto Cavalli Cava ...
4500 LEK - 9800 LEK
Revlon Charlie ...
1500 LEK
Top Ten Victoury Lea ...
900 LEK - 1100 LEK
Moschino Cheap & Chi ...
4700 LEK - 5500 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Christina Aguilera B ...
1800 LEK - 6000 LEK
Dupont Blanc ...
2500 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
Givenchy Amarige Mar ...
0 LEK - 3800 LEK
Chloe L'eau de chlo ...
8000 LEK
Hugo Boss Boss Inten ...
8000 LEK
Garnier Fresh - inte ...
270 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK