ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Diamonds
 
 
Nivea
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea
 
Diamonds
Banjo shkume  për një lëkurë të bukur dhe të qetë.

Zbuloni kënaqësinë e ndritshme  per trupin tuaj: një aromë delikate të Calla e bardhë që mbulon shqisat tuaja, dhe një krem me vaj, i pasuruar me një vezullim të diamante të çmuar, e cila kthehet në një shkumë të shkëlqyer i butë duke e lënë lëkurën tuaj të bukur dhe të qetë. Dhe ju ndjeheni i rilindur çdo dite.

* Në ekuilibër me pH e lëkurës
* Provuar dermatologically 

Importuar Nga Italia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
750ml
Artikulli #1652
360 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Flormar Penel ...
370 LEK
Flormar Mat touch ...
1000 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
900 LEK
NOTE ULTRA VOLUME MA ...
800 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda LENGHTENING MAS ...
500 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
2000 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3200 LEK
NOTE MINERAL BLUSHER ...
2300 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
700 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1300 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Dolce & Gabbana Red ...
4500 LEK - 8200 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5700 LEK - 6600 LEK
Hugo Boss Pure ...
2600 LEK - 6000 LEK
Gucci Envy For Men ...
4500 LEK - 5500 LEK
Chalon Chalou ...
580 LEK
Gucci Envy me ...
4500 LEK - 8500 LEK
Creation lamis Illus ...
1000 LEK
Jacques Mozaic ...
980 LEK
Versace Baby Blu ...
2400 LEK
CAROLINA HERRERA CAR ...
2500 LEK - 4000 LEK
Chopard Chopard Pour ...
1800 LEK - 2500 LEK
Christina Aguilera B ...
1800 LEK - 6000 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 4600 LEK
Diesel Plus Plus ...
3000 LEK
Estee Lauder Pure Li ...
6300 LEK
Givenchy Absolutely ...
3000 LEK - 8500 LEK
Lacoste Elegance ...
6400 LEK
Lancome Tresor in Lo ...
0 LEK - 8500 LEK
Flormar Sexy ...
320 LEK
Lacoste Lacoste Pour ...
3250 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
300 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea For Men anti-s ...
280 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK