ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Cashmere
 
 
Nivea
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea
 
Cashmere
Nje Banjo shkume e lehte,e cila le ndjesine e kashmirit ne lekuren tuaj.

Zbuloni momente të këndshme per lekuren tuaj: Një aromë sensuale me lule ngjyrë purpuri që mbulon shqisat tuaja dhe një krem me proteina kashmiri të çmuar dhe vajra ushqimore që kthehet në një shkumë të butë që ledhaton trupin tuaj, një ndjenjë ne lëkurë si e butë si Kashmere.
Dhe ju ndjeheni i rilindur çdo dite.

* Në ekuilibër me pH e lëkurës

Provuar dermatologically 
Importuar Nga Italia.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
750ml
Artikulli #1654
360 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
900 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda X10 VOLUME MASC ...
500 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
500 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Cerruti Pour Homme ...
2000 LEK - 6300 LEK
Lancome Hypnose ...
4900 LEK - 6500 LEK
Lancome Poeme ...
6000 LEK - 10000 LEK
Lacoste Pour homme ...
2500 LEK - 7300 LEK
Hugo Boss Energise ...
4300 LEK - 7000 LEK
Diesel Fuel for Life ...
5500 LEK - 7500 LEK
Guess Woman ...
6200 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Tesori d'Oriente Pap ...
440 LEK
Jacques Avalanche ...
980 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Bvlgari BLV ...
2400 LEK - 5000 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Davidoff Champion ...
2500 LEK - 8000 LEK
DKNY Be Delicious ...
6500 LEK
Ermenegildo Zegna Ze ...
5500 LEK
Escada Absolutely Me ...
3200 LEK - 6500 LEK
Moschino Glamour ...
7500 LEK
Gucci Guilty ...
9000 LEK
Denim Musk ...
280 LEK
Colgate MaxFresh ...
200 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Body Lotion s ...
0 LEK
Nivea Color Crystal ...
450 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Taft Creative Look M ...
330 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK